Osmnáctiletá Maruška žije se svým dědečkem Vlastimilem, touží potkat svého prince a prožít romantickou lásku, jakou zatím zná jen z filmů. Svého vysněného prince skutečně potká. S Markem prožije krásné prázdniny, první milostné dobrodružství, ale také první zklamání... To, že pravá láska nikdy neodkvete, zjišťuje i Maruščin dědeček Vlastimil. Po letech potkává svoji dávnou lásku Libušku. Jsou jako dva mladí zamilovaní blázni. Je to láska s vůní marihuany. Vtipná a svérázná důchodkyně Libuška totiž na stará kolena propadla této léčivé bylině... Honza je Maruščin soused i nejlepší kamarád. Je přistižen svou matkou Zdenou, jak se líbá v autě s mužem. Úspěšná manažerka se však nehodlá smířit se synovou orientací. Rozhodne se ho předělat na „normálního kluka“. To ale přináší jen spoustu komických situací. Aspoň, že Honzův táta Karel má pro syna pochopení. Karel je bývalý ligový fotbalista, dnes už jen údržbář na stadionu. Žije vedle své dominantní manželky život ušlápnutého muže, který se jednou za čas, když je pod vlivem alkoholu, odhodlá k neúspěšné domácí vzpouře... (oficiálny text distribútora)

Axlle

Zajímavej nápad, na český poměry i docela dobře zrealizovanej. Neříkám, že je to film který Vám ňákým zásadním způsobem ovlivnil život a donutil Vás k zamyšlení.. ale věčně dofajčená babička mě svým způsobem pobavila a scéna s nakupováním spodního prádla byla taky docela vtipná. Ovšem dialogy mezi herci byly opravdu velmi "přirozené". Ale hezké povídání o naivní lásce která má ale s realitou společné asi jen to těhotenství ;) ()

Ollivander

Ubohé co se týče námětu, jinak natahovaná nuda. Jednu hvězdu navíc za Vetchého, díky kterému je to alespoň občas komedie. Hudba (Ondřej Brousek): 4z5 (80%) ()

Kustka

Simona Stašová, Ondřej Vetchý a Eliška Balzerová - záruka kvalitního a filmu a trochu i té komedie, které tam bylo trošku méně než jsem čekala. Ale nečekala jsem, že mě to tak chytne.. krásný příběh. ()

crazyM

A další film s velkým potencionálem, který byl zahozen. Film řeší mnoho zajímavých společenských témat. Homosexuální lásku, Romy a nemocné lidi, kteří potřebují „travku“. Bohužel jsou všechna témata zobrazena jen povrchově, a tak se člověk nežije s dějem. Divák také neví zda je to komedie nebo drama, jediné co film podle mě zachraňuje jsou herecké výkony S. Stašové a O. Vetchého ()

Kesinka

Přiznávám, že to bylo asi víc tragické než komické. Ale krom těch otřesných všudypřítomných reklam, jež jsem se snažila důsledně ignorovat, se mi příběh moc líbil a u českých filmů ho řadím rozhodně k nadprůměru. ()

Milan-K

Do slepé Anety Krejčíkové jsem se zamiloval už v půlce filmu. Od klasických herců se dočkáme klasicky dobrých hereckých výkonů, ale filmu chybí dramaturgie. Vše je servírováno jakoby se ve filmu nic nedělo. Vůbec jsem se nebavil. ()

madline24

Vůbec jsem to nečekala, ale film se mi moc líbil. Asi jsem měla zrovna náladu na podobnou českou hru na city, ale na mě zafungovala a i když se o kvalitě nedá asi moc mluvit, tak za mě to byla pocitovka za 4 hvězdičky. ()

lineker

Vůbec ne zklamání. Bohužel trochu sinosoida,kde opravdu dobré pasáže střídá něco co by spíše hodilo do nováckých seriálů. Škoda, že film nejede po jedný linii, ale hraje na obě noty. Chvíli vážné drama, chvíli crazy komedie. Člověk se v tom poté lehce ztrácí.Kdo ovšem nezklamal je Ondřej Vetchý, těšil jsem se na každou scénu s jeho postavou. LEPŠÍ JE BEJT TEPLEJ NEŽ BEJT S TEBOU. ()

Zabiak odpad!

Multikulti agitačka, problém je ten že cikána ani nehraje cikán a ani se tak nechová, nemluví, nežije.... a narodí se jim černoch, dědu z to klepne.. bože neskutečná hovadina. Jediný dobrý je Vetchý. ()

EP2012

Velmi příjemné překvapení. Spíše televizní film (tím jej však nedehonestuji, tv tvorba je velmi důležitá). Mohu vytknout jediné, product placement. ()

kiwi204

Film je úžasný, moc se mně líbil. Vtipná tragikomedie, která baví od začátku až do konce. Skvělí představitelé, zejména E.Balzerová, Simona Stašová, Ondřej Vetchý, Aneta Krejčíková a Petr Nárožný. Film jsem viděla poprvé a vůbec nechápu předchozí negativní kritiky - asi jsem viděla jiný film. Jsem nadšená a dávám 100%! ()

zoruska127

Velice povedený film - mimo skvělé i hlášky musím vyzdvihnout příběh, který není takové to romantické klišé "jednou se potkali, pak na sebe dlouho mysleli, při druhém setkání si padli do náruče a pak už byli až do smrti spolu." Láska je láska je kvalitní ilm, který - troufám si tvrdit - i pobaví. Vřele doporučuju. (: ()

JerryPilsen

Tažené pouze hereckými výkony,zvlášť Vetchý perlí.Luńákovský týpci mu prostě sedí.Ostatní docela ušlo,příběh vtipy,ty ale byly takové uměle šroubované.A dialogy v některých momentech připomínaly debatní kroužek postižených. ()

PinkButterfl

české filmy mám veľmi rada, a aj film Láska je láska sa mi páčil. Vyzdvihujem zaujímavý námet slepej Marušky, ktorá sa zamiluje do Marka, ktorý jej však neprezradí, že je Róm. Veľmi sa mi tiež páčila rola Simony Stašovej a jej syna - homosexuála. Takže si ho určite zase rada pozriem :) ()

Von Kempelen

Už samo o sobě to bylo těžko stravitelný, ale korunu tomu teprve nasadila naivní protirasistická agitka. Přestává mi bavit hledání kvalitního českýho filmu, protože při tom musím shlídnout spoustu plev jako je tahle. ()

awerto

RENESANCE ceskeho filmu jeste stale nenastala. Ani tento snimek... Stasova tradicne vyborna, Vetchy tradicne v poradku, jinak slabota. Tvurci se meli rozhodnout jaky zaner toci... ()

mfanta

30% - Po dvou mesicich, co jsem film videl, ani poradne nevim, co bych k nemu napsal. Matne si vzpominam, ze me temer urazil papirem sustici konec. Ne ze by byl uplne bez zajimvosti, ale takhle se proste lidi v normalnim zivote nechovaji. Aspon doufam :-) Z hercu me zaujal zejmena Maciej Cymorek. ()