Hrůza v lese

• Veľká Británia Don't Let Him In (viac)

Parta přátel se rozhodne jet na venkov. Hned po příjezdu jsou upozorněni na sériového vraha, který řádí v okolí. Rozhodnou se zůstat, což se jim krutě vymstí... (oficiálny text distribútora)

PECHY15

Proč je tento film tak špatně hodnocen? Jedná se o jedno z těch lepších béček, které jsem v poslední době viděl. Poměrně dost originální nápady, samozřejmě nedotažené (jinak by to přece nebylo béčko). Spousta lidí tady brečí o Tristanovi (ten chlap nemůže za to že má východní původ. Nemá tedy u béčkového filmu cenu brečet, že by se hodil na jinou postavu... do tohohle nesypal prachy Cameron..) A kdo umí dobře počítat zjistí kolik postav se ve filmu objevilo a kolik jich přežilo ;-) PS: několikrát jsem zahlédl velmi profesionální záběry kameramana, bohužel střídané podprůměrným střihem :-( ()

bulawaio

2/10. POZOR KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILER!. Tenhle kousek je pro mě v jedné věci naprostý unikát. Ve kterém jiném filmu uvidíte umřít veškeré herecké osazenstvo? ()

pájap

0-50 minuta dobrý....pro enšpígla -bylo tam o dva dny dříve..aspon v dabované verzi...posledních 5 minut taky super ale zbytek ...děs běs.........ale už jsem viděl horší....pro jutu -v dabované verzi bylo pouze -ta tulačka se bránila........ ()

mlock odpad!

Od začátku jsem se těšil až ty odpudivý protivný pitomce někdo konečně sejme - po 5 min filmu jsem si řikal: "už teď fandim vrahounovi!", ty byli nesnesitelný. Fakt kompletně hrůza, akorát ta studentka kreslířka v lese byla super cool! ()

pajuscherry odpad!

Od začátku nezáživný, utahaný bez děje, nezbylo mi nic jiného než dát odpad, herci co ve filmu hrají mi přijdou jako naprostí amatéři bez jiskry a hereckého talentu,k tomu ještě dost nesympatický. ()

montrose odpad!

Pokud by se jednalo o parodii dal bych možná i pět hvězdiček. Film byl však prezentován jako seriózní horor a tak mi nezbývá než dát odpad. Logika žádná, napětí nulové a největší hrůzu tak nakonec naháněli jednotlivé dialogy a herecké výkony. Jediným pozitivem bylo, že nakonec všichni zemřeli. Takhle to asi dopadá, když si v Británii parta amatérů vyrazí do lesa s pokusem o natočení hororového snímku. ()

Figuto

A tak to má být! Jeden z těch ultra klasických vyvržďovačů s krajními neduhy. I takové se vyskytují. Přinášejí trochu srandy a odlehčení. ()

birdieee

Katastrofa počínaje vstupem děsného "ruského" Igora, výlezu červa z jeho oka a tím usvědčení jeho viny, poprošení blbé blondýny o otevření dveří a jejího následné zabití. V lese se film skoro neodvíjel, spíš v malé boudě. Závěrečná scéna..škoda slov... ()

kiki1

Sračka na entou, kde jenom neustále stříká krev a postavy jsou tak nemožný, že se na to nedá koukat. Třeba ta trapka Mandy mě svou nekončící blbostí iritovala hned od začátku. Nejvíc to zabila, když vraha pustila zpátky do bytu a uvěřila mu, že ji nezabije, když předtim před ní zabil jinýho týpka. Hrůza to teda byla, už nikdy více. Jedna hvězda za dobrý plakát, toť vše. ()

evelouch

Trapnost sama. Hm. Už začátek mi přišel trapný, konec nebyl zas tak strašný, ale...průměrný konec ( asi tak 2 minuty) zkrátka nezachrání slabý film s herci,kteří mi přišli až vtipně amatérští.Film má trefný název - hrůza v lese. A to doslova. No, tedy nejen v lese, ale i v celém filmu. Hvězdu dávám za scénku s děvčátky malujícími si v lese- ta jediná mi přišla co k čemu. Jo, a ta konečná věta zabijáka: " čemu se směješ?". " tobě,vypadáš taaaaak vyděšeně ..." tomu se vážně nešlo nepousmát. ()

sarah.cs

Kdyby to byl počin nějakých amatérů nebo studentíků, pak bych řekla, že je film velmi naivní. Tolik nelogičnosti u každé z postav jsem pohromadě snad ještě neviděla. Pokud měl film šokovat, pak mě tedy opravdu šokoval celou plejádou debilního chování a divných náhod. Například volání na tísňovou linku. A k tomu všemu jsem nějak nepochopila, proč vraždil Gordon, vždyť se mohl klidně jen tak vypařit, stejně ho nikdo neznal. Jedna hvězda ani nevím za co, asi proto, že jsem se dokoukala do konce. ()

vrch07256732

Originálna zápletka, nepredvídateľný dej, dobrí herci, veľa gore - toto sa bohužiaľ ale netýka tohto veľdiela. Úvodná scéna nabudí na príjemný gore zážitok, ale potom sa to behom 5 min zvrtne na tuckovku typu 4 idioti idú niekam do americkej bohom zabudnutej rite, tam stretávájú piateho idiota + šerifa, ktorý idiotom vysvetlí že po okolí vyčína psychopatický vrah a aby nevychádzali z domu. Na to sa 2 idioti sa rozhodnú ísť na rybačku a keď sa nevracajú zvyšné krávky ich idú hľadať, alebo tak nejako podobne. 1 hviezda PRE MŇA že som tú kravinu dopozeral. ()