Hatchet III

• USA Adam Green Presents Hatchet III

Jednotka rýchleho nasadenia obkľúči chatrč v močiari, ktorý je domovom zabijaka menom Victor Crowley (Kane Hodder), s úmyslom nebezpečného vraha zneškodniť. Medzitým sa Marybeth (Danielle Harris), ktorá ako jediná prežila krvavý masaker, čo sa udial v močiari, musí spojiť sa miestnym policajtom Fowlerom (Zach Galligan) a jeho ex-manželkou (Caroline Williams), ktorá je špecialistka na maniakov. V tomto zložení sa pokúsi odhaliť pravé dôvody vražedného vyčíňania Victora Crowleyho a ukončiť ho raz a navždy. (Kadas97)

dalver

Áno, trojka je najhlúpejší diel zo všetkých, ale zároveň je tu aj najviac vtipných hlášok /i keď väčšina sú len tie omleté narážky na rasové stertotypy/ a Victor Crowley je stále v dobrej forme! ()

TOPmoovie

keby tam neboli fakt sceny obcas ako parodia na horrory bolo by to za 3. malo to potencial, lepsi reziser , herci, triky..a bol by to 4hviezdy horror hit ()

Jansuper

Takže hlavně můžu pochválit fakt solidní Gore, no Teda to byl takový krvavý nářez no mňam, vzhled Victora Crowleyho vypadá fakt mega dobře a finále je fakt dobré, finále mě dost bavilo a byl sem do něj zabraný a finále je docela napínavý, ale jinak je upřímně vidět že celou sérii dělá jen nějaká parta celkem amatérů, je to prostě jen naprosto bezduchá neemocionální prázdná vyvražďovačka, jako sory ale ty postavy sou docela jako blbé až na Daniele Harris ta jediná mi přišla z těch všech postav dobrá, napětí je zde jenom ve finále filmu, pár lekaček tu bylo, ten děj je prostě tak naprosto debilní, nevím zda to není tím že není cz dabing ani titulky ale fakt ten děj toho filmu je takový tupý, nebylo ani vysvětleno jak mohl Victor přežít rozříznutý vejpůl a znova se zacelit, Victor se prostě jen tak z ničeho nic někde objevoval jak kdyby se teleportoval, skoro celý film tu chodí po lese jen tak parta policajtů se samopalama a najednou přijdou k domu Victora a jasně že Victor se objeví zase u svého domu (kde jinde), policajti nesmyslně stříleli že museli vyplýtvat snad všechnu munici co měli a bylo jich tolik a opět prostě byly spíše jen figury které měl Victůrek zabít ()

Vena69

Hatchet trojka je nejlepší z celé série! Jedná se sice o nejpomalejší ze všech 4 filmů - má složitější příběh, ale určitě to za to stojí. Postavy v tomto filmu jsou ty nejvíc reálné ze všech 4 filmů, jsou sympatické a uvažují logicky. Tím nejlepším na tomto filmu je ale bezesporu humor - Hatchet 3 je ten nejvtipnější Hatchet - Parry Shen pokaždé v jiné roli je geniální a Sid Haig hraje dokonalého pomateného vidláka - jeho pár minut v tomto filmu (navíc těsně před napínavým koncem) je naprosté zlato. Najde se tady i pár skvělých self aware scén, které si dělají srandu z hororových klišé. Nejvíc ze všeho ale žeru to prostředí - hrdinové Hatchetu nejsou žádní slušňáci ani žádní teenageři ztracení v lese, jsou to praví, nefalšovaní aligátory lovící vidláci a v tomto filmu je to nejlépe využito. Režie tohoto filmu je skutečně o úroveň výš než u těch ostatních - scéna, ve které Marybeth přijde na policejní stanici, je naprosto úžasná. Co ještě dodat? Nádherná Danielle Harris, Derek Mears proti Kanu Hodderovi (souboj 2 Jasonů), raketomet, pořádné napětí, ty nejděsivější scény ze všech Hatchetů a vynikající zakončení - to všechno jsou důvody, proč je trojka ten nejlepší Hatchet ze všech. ()

PORTER44

Za ten počet mrtvol přidávám jednu hvězdu,tolik obětí se v jednom filmu moc nevidí,gore scény ujdou,rošlápnuté hlavy,utrhané ruce,koule na stromě,ale na druhou stranu herci no hrůza nevím kde to vyhrabali. ()

Iveta47

Ja neviem,ale podľa niektorých hodnotení som asi pozerala iný film ako ostatný,lebo,mne sa film páčil a bol okorenení aj štipkou humoru,ktorý sa mi tiež páčil.Dalo sa na to pozerať a vôbec to nebolo také zlé ako tu poniektorý píšete.Aj keď táto časť bola možno viac krvavá a šmiešna,práve to sa mi na tom páčilo.Beriem to, ako by sme dostali niečo navyše z čím sme nerátali ,ale zabaviť sa na tom dalo 4* ()

Aceboris

Ťažko sa mi to hodnotí, no skúsim to zhrnúť do pár viet, to čo bolo v jednotke a dvojke super tu absentovalo, síce vraždenie pokračovalo, bolo brútálne, ale niečo tomu chýbalo, atmosféta. Toto čo bolo v trojke je presne ten prípad, že keď neviem čo nasadím armádu ľudí, kopec krvy a veľa zbraní, ono by sa mohlo zdať, že to bude fungovať, no v tomto by som povedal, že čím menej tým lepšie,. Tak ako som spomenul, že v dvojke chýbal už len samopal, v trojke bol a dokonca aj húfovnica, ale čuduj sa svete Viktor nie a nie zomrieť. Celé to bolo strašné, spacovanie, hudba, vreskot, herci, ešte som nevidel jedného herca hrať v troch častiach hororu z toho v dvoch zomrel, Parry Shen je v tomto určite prvý..V trojke to na koniec dal a prežil... Žial pri tomto filme som sa pristihol, že som pozeral na časomieru a doslova, čakal na koniec, pretože som sa neskutočne nudil. U mňa 20%, strata času, možno must see pre tých čo chcú doklepať triológiu.. ()