Traja kamaráti z malého mesta - Wayne Lefessier (Steve Zahn), Darren Silverman (Jason Biggs) a J.D. McNugent (Jack Black) - si žijú celkom spokojne. Poznajú sa od detstva a nič im nechýba. Wayne má svoju živnosť, Darren sa stará o dôchodcov a J.D. predáva sendviče. Okrem priateľstva všetkých troch spája aj fanatický obdiv k spevákovi Neil Diamondovi. Lenže potom sa Darren zamiluje do emancipovanej psychoterapeutky Judith Fessbegglerovej (Amanda Peet) - a zdá sa, že pánske trio končí... Judith svojmu novému milencovi totiž striktne zakáže schôdzky s kamarátmi, pripraví zásnuby - a svadba sa neodvratne blíži! Kamaráti chcú Darrenovi pomôcť, aby neuviazol v chomúte s takou príšernou ženskou, zvlášť, keď sa v meste objavila Darrenova prvá láska Sandy Perkusová (Amanda Detmer). Lenže zbaviť sa Judith nie je len tak. Preto sa kamaráti rozhodnú pre razantnú akciu, akou je únos - že to však dopadne celkom ináč, ako si to predstavovali, ani vo sne nečakali... (TV Dajto)

johnnie78

U téhle šílené, vlastně dost pitomé, ale fakt šílené komedie jsem se smál víc, než je zdrávo, ačkoliv to byla úplná volovina, tak jsem si ji opravdu užil, zvlášť psohlavec mě vážně odrovnal. ()

xander

Priznám sa, že táto komédia ma prekvapila. Komediálny herci ako Jason Biggs, Steve Zahn, Jack Black, Amanda Peetová, Amanda Detmerová ale aj R. L. Ermey, sú väčšinou vtipný.Nuž ale na svoj pôvod, medzi teenagerskými komédiami nedá ani Pekelná ženská zabudnúť, ale tri hviezdičky je aj tak pekný výsledok. ()

Lada

No, možná ještě tak půl hvězdičky navíc. Docela se na to dalo dívat, ale nepočítejte s tím, že by jste si většinu scén pamatovali ještě pár dní po shlédnutí. ()

Sinclair

Né příliš povedená komedie, která spíše hraje na komickou soutavu herců, kteří jistě zazářili v jiných povedenějších komediích. Film se skládá ze tří částí. Prvních půl hodiny jsou dost trapné vtipy, další půlhodinky se image filmu trochu vylepšuje aby posledních 30 minut padlo opět do trapných scének a né moc vtipných vtipů. Osobně jsem se u tohoto filmu pobavil jen velmi málo a nebýt ve filmu obsazena velmi krásná Amanda Peethová, asi bych tuto podívanou po několika minutách ukončil. ()

Stinger78

Popisek v televizním programu, že se jedná o buranskou komedii nelhal. Naprosto ztřeštěný film s posilujícími jeptiškami, elektrodami na bradavkách a homosexuálním trenérem. Není to o náporu na mozkovnu, ale o pivku a natažených nohách. Pobavilo. ()

zero_zelo

někdy dělání vtipu za cenu udělaní vtipu nedopadá dobře. byly chvíle, kdy to i šlo, ale většinou spíš utrpení ve stylu "jo, jasny, ha ha ha, chapu" ()

Chlo0opek

Občas dobrými scénkami film vybočuje z průměrných buranských komedií, ale celkově se stejně výš nedostane, navzdory celkem slušnému hraní hlavních představitelů. ()

P@\/EL

Hodně povedená komedie, která je plná výborných komických situací a trefných hlášek. Děj je sice dosti jednoduchý, zato však srší humorem od začátku až do konce, zkrátka zde nebylo místa, kdy bych se výrazně nudil. Upozorňuju na závěr filmu, jenž vyzní velmi absurdně, což vyžaduje ze strany diváka velkou dávku nadsázky. ()

Pythonator

Dennis Dugan nikdy nezklame. Tohle je sice slabší kousek, ale i tak se u něho dá skvěle nasmát. Jack Black a Steve Zahn jsou dvojka blbů k pohledání. A několik záběrů do různých výstřihů Amandy Peet přece nemůže nikoho urazit. Ta je v tomto filmu mimochodem neskutečná sexy mrcha. ()

Ujo.

Střelená komedie, která ale dokáže velmi častokrát po dobu filmu rozesmát. Komedie mám velice rád, tady se splnilo to, co jsem od toho očekával. Pohodové odreagování, které mi přichystaly esa jako je Jack Black, Jason Biggs a Steve Zahn. Tihle herci spolu v komedii je pecka, kdo má rád srandu která za to stojí,ideální film. Teď nekdy běžela zase v telce a neodolal jsem, i když to bylo v pozdních hodinách, prostě rád se zasměju u filmu s takovým obsazením, hlavně Jack nezklamal :D ()

Zrzavakocka

to že dokáže jedna strana ve vztahu tu druhou deptat a udělat si z něho či z ní na slovo poslušnýho pejska to už víme a to že se to někomu líbí to je jeho věc ale když k tomu přidám realitu tak v některých případech to došlo až k týrání jako komedii bych to zas ažtak nebral sice pár scének k zasmání bylo ale jak říkám ty následky ty následky ................... ()

Svatý muž versus flákač

Svatý muž versus flákač

17.04.2006

Jeden z dvojice ukázkových hlupáků v trháku Blbý a blbější, Jeff Daniels, doplní zkušenou Diane Keaton a mladíka Jona Hedera v hereckém obsazení bláznivé komedie MAMAS BOY. Režie se ujme Tim Hamilton… (viac)