Vyšetrovanie Mikeovho podvodu zavedie asistentku štátneho zástupcu Anitu Gibbsovú až k otcovi Donny. Pred rokmi mal investičný plán, ale chýbali mu financie na jeho realizáciu, až nakoniec uzavrel pochybnú dohodu. To chce teraz Gibbsová využiť, aby zatlačila na Donnu a dostala sa k Harveymu. Vo firme medzitým spriadajú plány, ako jej takýto postup znemožniť. Keď si navyše Gibbsová vyžiada na nahliadnutie všetky spisy z kancelárie a oháňa sa anonymným mailom ako zámienkou, je zle. Mike musí konať. Mail, ktorý prišiel z adresy Harvardu, musel podľa všetkého poslať profesor Henry Gerald. A tak sa Mike rozhodne Henryho konfrontovať. Lenže onen mail neposlal Henry, ale niekto, kto prišiel na Mikeov podvod, a ktorému leží česť a dobré meno Harvardu na srdci viac než čokoľvek iné. A to sa ukáže ako obrovský problém. (TV Wau)

tuntavala

Harvey: "Dobre, ze jsi tady, Donno. Potrebuju..." Donna: "Okamzite mi rekni, co jsi udelal. Protoze pry zitra obvini meho otce z bankovniho podvodu." Harvey: "Do pekla." Donna: "Co jsi udelal?" Harvey: "Jenom jsem sel zastrasit bankere." Donna: "Proc jsi zastarsoval bankere?" Harvey: "Mel dukazy, ktere jsem chtel stopnout." Donna: "Vedela jsem, ze mi neco tajis. Co se stalo pred sedmi roky?" Harvey: "To, ze jsi me zadala o laskavost pro sveho otce, takze jsem za nim sel a pozadal ho i ja." Donna: "Hloupost. Ty nezadas lidi o laskavost. Ty je to nutis delat." Harvey: "To mas pravdu. Rekl jsem tvemu otci, ze kdyz si vezme tve penize, tak tu dohodu mu zrusim." Donna: "Na to si nemel pravo." Harvey: "Je mi jedno, jestli jsem mel pravo, nebo ne. Nechtel jsem, abys prisla o vsechno, jenom proto, ze nevidis pravdu." Donna: "Pravdou je, ze jsi sel za mymi zady, kdyz jednal nezakone a ted si musim vybrat mezi nim a tebou, kvuli tomu, co jsi udelal." Harvey: "Jen jsem zabranil, aby si byla zapletena do bordelu." Donna: "Ne, Harvey, ty jsi zacal tento bordel v den, kdyz jsi sem prijal podvodnika." ()