Mikea zatkli a obvinili, že vykonáva advokáciu bez potrebného povolenia. Kým sedí vo väzbe a čelí nepríjemným otázkam ráznej asistentky štátneho zástupcu Anity Gibbsovej, ostatní musia prísť na to, ako mu pomôcť. A to sa ukáže ako problém. Všetkým je jasné, že je vinný. A čím viac sa budú o Mikea zaujímať, tým viac budú vyzerať ako spolupáchatelia podvodu. Jediným nestranným je Robert Zane, ktorý Mikea vo väzbe prekvapí. Nakoniec sa ale Harveymu podarí nájsť spôsob, ako Mikeovi pomôcť. Anita Gibbsova je však drsný protivník a boj sa jedným malým víťazstvom rozhodne nekončí. Obzvlášť, keď prokurátorka zistí, že Harvey podal v spoločnosti Pearson & Specter & Litt výpoveď. Louis medzitým musí vyriešiť problém, ako udržať Jessicu pri moci a zároveň sa zbaviť Jacka. Lenže jeho riešenie sa Jessice veľmi páčiť nebude. Navyše sa musí zmieriť s tým, že Donna chce Mikeovi a Harveymu pomôcť aj napriek jeho zákazu. Je potrebné prísť s nepriestrelným plánom. (TV Wau)

tuntavala

Donna: "Rachel, uklidni se." Rachel: "Nemuzu se uklidnit. Nikdo mi nic nerekne. A nemuzu jit za nim. Toto je nejhorsi chvile jeho zivota a ja ho nepodporim." Donna: "Udelas to az to pujde." Rachel: "Ani netusim, co udela muj otec, az tam prijde." Donna: "Volala si otci? Rachel, to byl apatny napad." Rachel: "Nemohla jsem tu jen tak sedet. Mikea zatkli. Jesicca mluvila o nepopiratelne prisaze." Donna: "Harvey a Mike na neco pridou." Rachel: "A co kdyz ne." Donna: "Rachel, kdyz jsem mela problemy, Harvey me z nich dostal. To je jeho prace. Rikam ti, ze Mikea z toho dostane." Rachel: "Ja jen... Ta myslenka, ze je tam sam." Donna: "Bude v poradku. Je to jen jedna noc." ()