Harveyho trápi sen s Donnou a Tannerom v hlavných úlohách. Jediný, kto mu môže pomôcť zbaviť sa s nočných desov, je doktorka Agardová, s ktorou sa Harvey pomaly ale isto zbližuje. Ona sama dokonca príde s tvrdením, že predstava Donny môže predstavovať trochu viac než len samu seba. To však Harvey razantne odmieta a s doktorkou sa rozkmotria. Prípad s Tannerom sa postupne zamotáva. Po tom, čo Harvey zavrhne jeho horúcu ponuku mimosúdneho vyrovnania, dôjde k zúrivej konfrontácii. Nebyť Mikea, ktorý ako jediný celú situáciu môže zachrániť, nevedno, ako by to dopadlo. Louis aj naďalej bojuje o Harveyho priazeň proti Jackovi. Keď to už vyzerá, že sa mu podarí Jacka zdolať a zvolať hlasovanie, ktoré všetko vráti späť do starých koľají, nevyjde to. Chtiac-nechtiac musí Louis poprosiť o pomoc Jessicu. Tá jediná môže raz a navždy situáciu vyriešiť. (TV Wau)

tuntavala

Jessica: "Louisi, jak ti muzu pomoct?" Louis: "Das mi plnou moc." Jessica: "Na co ti bude?" Louis: "Chtela jsi, abych byl chlap a pri hlasovani vytahl kompenzace a stane se." Jessica: "Vi o tom Jack Solo?" Louis: "Nejen vi, hlasuje pro to." Jssica: "Jak si ho k tomu prinutil?" Louis: "Dejme tomu, ze jsi chtela, abych to udelal jako Harvey a ne jako ja. Vybral jsem to nejlepsi." Jessica: "Mas mou plnou moc." ()