Partneri Jack Soloff a Harvey Specter sú na nože. Ako nový partner sa Jack snaží stať najväčším zvieraťom vo firme. Harvey to nemôže nepustiť a Jackovi začne odkláňať klientov. Do všetkého sa napokon musí vložiť Jessica, ktorá prikáže Harveyovi, aby zakopal vojnovú sekeru. Uprostred toho všetkého sa trápi Donna, ktorá ťažko nesie situáciu. Musí si vybrať, či bude stáť pri Louisovi alebo Harveyovi. Harvey znova trpí záchvatmi úzkosti a musí vyhľadať pomoc doktorky Agardovej. Mike Ross rieši s Robertom Zaneom veľký poistný prípad. Šokuje ich ignorancia poisťovne, ktorá im ponúka smiešne vyrovnanie. Zostáva jediná možnosť, a tou je súd. Aj keď bol Mike spočiatku proti tomu, pomaly začína podliehať Robertovmu vplyvu. Rachel pracuje na prejavoch pre Jessicu a doktorku Barnesovú. Jessica vidí v Rachel svoje mladšie ja, a preto ju berie pod svoje ochranné krídla. (TV Wau)

tuntavala

Harvey: "Donno, ted neni vhodna doba." Donna: "To je mi jedno. Nejsem cena, kterou dostanes za pomstu Louisovi." Harvey: "O cem tok certu mluvis?" Donna: "Chces poprit, ze si me vezmes zpatky?" Harvey: "To neni to co jsem rekl." Donna: "Prestan me chytat za slovo. Mozna to neni presne to, co jsi rekl. Ale nerikej, ze jsi to tak nemysle." Harvey: "Donno..." "Donna: "A dalsi vec. Proc si myslis, ze jestli nekdy od Louisa odejdu, vratim se k tobe?" ()