Napätie medzi Harveyom a Louisom pre Donnu aj naďalej rastie. Tentoraz sa ale do celej veci primieša Jack Stoloff, ktorý chce zoškrtať Harveyovu mzdu až na kosť. Hoci mal Louis pôvodne iné plány, spojí sa s Jackom, ale všetko nakoniec dopadne úplne inak. Medzitým Harvey najíma novú asistentku, ktorá by podľa všetkého mohla mať kvality Donny. Rachel s Mikeom riešia otázku predmanželskej zmluvy. Navyše sa Mike zamotáva do prípadu, ktorý mu zveril jeho dávny priateľ Jimmy. Ide o prípad dvoch stoviek ľudí, ktorí utrpeli ujmu zo strany nemocnice. Nikomu sa však nechce na takýto prípad uvoľniť finančné prostriedky, pretože právnická firma ho považuje za jasný neúspech. (TV Wau)

tuntavala

Louis: "Chci s tebou mluvit." Jessica: "Budu hadat. Zacali jste se postuchovat s Harveym. Rekl ti, ze vyplacel Donnu. Z jistotou jsi rekl, ze pokracujes achces vedet, kolik te to bude stat." Louis: "Ne. Nic takoveho." Jessica: "No dobre, co tedy?" Louis: "To co jsi rekla. Jessico, prosim te, chci jen videt to cislo." Jessica: "Dobre, chces videt cislo, tady je." Louis: "Boze, do prdele. Urcite tam neni nula navic?" Jessica: "Ne, urcite." Louis: "A nemuze mi firma..." Jessica: "Firma? To urcite ne. Harvey to vedel a presto ji platil tohle." Louis: "Co mam po certech delat?" Jessica: "Zda se, ze mas dve moznosti. Rict Donne, ze Harvey prozradil kolik ji plati. Ale toho se neodvazis." Louis: "Nic takoveho." Jessica: "A nebo ji vyplacej ty." Louis: "Treti moznost, poslu ji zpatky k Harveymu." Louis: "Nic takoveho." ()