Příběh světoznámé herečky Audrey Hepburnové, Evropanky, která dobyla americkou kinematografii, je orámován natáčením Snídaně u Tiffanyho (1961). Během tohoto natáčení herečka vzpomíná na své dětství v rodné Belgii, na mládí za doby 2. světové války strávené ve Velké Británii a Holandsku, na studia baletu a na první krůčky před filmovou kamerou, jež byly určující pro její filmovou a divadelní kariéru... (oficiálny text distribútora)

Brinkley

Názorný příklad toho, jak absolutně chybný výběr hlavní představitelky dokáže otrávit i nejzarytějšího fandu slavného idolu. Dvacet minut mého času pro tento plochý, rozvleklý filmeček bylo až příliš. ()

Tess.s

Ako tak čítam tie komentáre, tak si to celé zlízla chudák Jennifer Love Hewitt. Treba si však uvedomiť, že Audrey Hepburn bola len jedna a myslím si, že výkon Jennifer nebol vôbec zlý. O jej biografiu sa dosť zaujímam a myslím si, že to je celkom vydarený film. ()

Ganka

Vulgární J.L Hewitt jsem milou, skromnou a elegantní Audrey vážně nevěřila. Šlo mi jen velmi těžko si představit pod afektovaným výkonem pravou Audrey. Jinak vcelku rozvleklé a nudné. ()