Réžia:
Andrew YoungHudba:
Guy MichelmoreHrajú:
Richard Ian Cox, Tom Kenny, Sam Vincent, Chiara Zanni, Ashleigh Ball, Detlef Bierstedt, Stefan Gossler, Santiago Ziesmer, Cathlen Gawlich, Hella von Sinnen (viac)Epizódy(26)
-
Das Buckingham-Puzzle (E01)
-
Glitschikus (E02)
-
Allison greift an (E03)
-
Im Cyber-Gefängnis (E04)
-
Ein Universum in Scotts Kopf (E05)
-
Der Gravitonen-Käfig (E06)
-
Nichts passiert! (E07)
-
Sind wir bald da? (E08)
-
Die Schüssel der Wünsche (E09)
-
Der Herr der Hörnchen (E10)
-
Robo-Robbie (E11)
-
Der Inflatonen-Kuli (E12)
-
Mr. Charms üble Schwingungen (E13)
-
Die Kometen-Krise (E14)
-
Der Gamma-Surfer (E15)
-
Die Mond-Diebe (E16)
-
Auf nach Hörnchotopia! (E17)
-
Ach, Du dickes Ei! (E18)
-
Wie der Vater, so der Sohn (E19)
-
Piraten der Dunklen Materie (E20)
-
Oh, Mutter! (E21)
-
Wurmloch-Wirrwarr (E22)
-
Cosmic Quantum … Robbie! (E23)
-
Verschränkt und zugenäht! (E24)
-
Die Miss-Wahl (E25)
-
Der unglaubliche Schrumpfstrahl (E26)
Hrajú
Richard Ian Cox
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Fringe (2008) (seriál)
Půjčovna masa (2018) (seriál)
Hviezdna brána: Atlantída (2004) (seriál)
Tom Kenny
USA
Najlepšie seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Sam Vincent
Kanada
Najlepšie seriály:
Martinove záhady (2003) (seriál)
Nezvyčajné dinosaury (1997) (seriál)
Ranma ½ OAV (1993) (seriál)
Chiara Zanni
Kanada
Najlepšie seriály:
Wonder Showzen (2005) (seriál)
Hrozba z temnoty (2005) (seriál)
Hviezdna brána: Atlantída (2004) (seriál)
Ashleigh Ball
Kanada
Najlepšie seriály:
My Little Pony (2010) (seriál)
Sonic Prime (2022) (seriál)
Prázdno (2018) (seriál)
Detlef Bierstedt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Archív smrti (1980) (seriál)
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Stefan Gossler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Big Mouth (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mia a já (2011) (seriál)
Santiago Ziesmer
Španielsko
Najlepšie seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Mia a já (2011) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Cathlen Gawlich
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kúzelný svet elfov a víl (2004) (seriál)
Hella von Sinnen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Dieter Hallervorden
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Malte Arkona
Západné Nemecko
Wolfgang Bahro
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Christian Gaul
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Cathy Weseluck
Kanada
Najlepšie seriály:
Wonder Showzen (2005) (seriál)
Reboot (1994) (seriál)
Krajné medze (1995) (seriál)
Doron Bell
Kanada
Najlepšie seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Hrozba z temnoty (2005) (seriál)
Fringe (2008) (seriál)
Josephine Schmidt
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)