Přímý přenos velké zábavné show s legendami naší hudební scény, kterou provázejí Lucie Černíková a Vladimír Hron.  Milujete staré dobré šlágry let minulých, rádi si je zazpíváte i dnes? Připomeňte si ty největší hity v zábavném hudebně-soutěžním večeru společně s Naďou Urbánkovou, Rangers, Peterem Nagym, Hankou Zagorovou, Vítězslavem Vávrou a dalšími... Velkolepá show se směsí legendárních písní pro všechny milovníky českých a československých hitů. Pestrá plejáda těch, jejichž hity se staly nesmrtelnými poklady hudebního světa.
Mají legendární šlágry let minulých v současné době nějaké své nástupce? Ve večeru plném nostalgie a dobré muziky se vám představí také čtyři noví hudební interpreti, jejichž hudba se právě díky hlasování diváků může stát hitem současnosti.
Večerem provázejí: Lucie Černíková a Vladimír Hron. Účinkují: Naďa Urbánková, Hana Zagorová, Peter Nagy, Rangers, Vítězslav Vávra, Petr Rezek, Karel Vágner, Stanislav Hložek, Petr Kotvald a další. (oficiálny text distribútora)

Karlos80 odpad!

Noc plná sraček a laciného pitvoření se, tedy ehm...převzatých písní, aneb po čase zase nějaké to menší zviditelnění již dávno zapadlých normalizačních hvězd a hvězdiček, které je zřejmě z nezištných důvodů stále třeba, to vše v režii guru odpadové zábavy Adamace, tentokrát ale ne na tývý NOVA, nýbrž na ČT. No ono už to pomalu vyjde nastejno. Tak si počkáme ještě 10 let, schválně jestli se něco v těch našich zatuchlých vodách šoubyznysu změní. Já říkám že nic! ()

igi B. odpad!

Ujištění ministzvěrstva pisskultůry: Během výroby tohoto pořadu nechcípl žádný z protagonistů... %-[.. . . . Více snad až s odstupem po vyzvracení a uklidnění... - - - P.S. A fak to není výraz neúcty k důstojnému pokojnému moudrému stáří! - - - - - (Z ryze studijních důvodů protrpěno bez ochrany v sobotním večerním primerostajmu 25.6.2011 na TV Žumpa, hodnocení 11., komentář s dávením zde jako první - 25.6.2011) ()

freddy

Miluji české písničky a tento pořad mi dal možnost, užít si je měrou vrchovatou, z čehož jsem samozřejmě nadšen. Očekávání od tohoto pořadu z mé strany byla velká a proto jsem rád, že mě pořad skoro vůbec nezklamal. Jediné, co by se mu snad dalo vytknout je fakt, že ač se jedná o přímý přenos, tak jednotliví aktéři zpívají na playback, což mě zarazilo a zklamalo. Jinak se však jedná o zdařilý pořad, který jsem si užil a díky kterému jsem si mohl připomenout mé mnohé oblíbené písně. Speciálně děkuji za Hanku Zagorovou, která má skvostné songy a kterou si vždycky rád poslechnu, dále za Petera Nagyho, jehož písně si rád poslechnu kdykoliv a kdekoliv, a konečně speciální díky patří České televizi za pozvání Víti Vávry, kterého jsem za celý svůj život viděl v televizi dosud jen jednou, a to sice někdy na jaře 2004 v pořadu Go-Go šou, a potěšilo mě, že ho mohu zase po sedmi letech vidět. Ne že bych byl nějaký jeho fanoušek, ale vzhledem k tomu, že jsem později narozený, tak mě jeho aktivní hudební kariéra minula a já jsem tak nyní rád že aspoň vím, jak tento zpěvák vypadá a že jsem se mohl trochu blíže seznámit s jeho tvorbou. Celkově se jednalo o příjemný večer a pokud budou další díly, tak se na ně už nyní velmi těším a doufám, že ČT pozve i mé další oblíbené interprety, jako např. Pavla Bobka či Dalibora Jandu. Nebýt zpívání na playback, dal bych pět hvězd, takhle jsou to jen čtyři hvězdy. ()

Rosalinda odpad!

Tedy něco tak umělého a naprosto zbytečného jsem už dlouho neviděla. Víc se k tomu raději vyjadřovat nebudu. To by nedopadlo dobře. ()

2mig1 odpad!

tušil jsem, že moderátorská dvojka černíková - hron bude tragická, tušil jsem, že koncept pořadu, kterej bude nově recyklovat starý dobrý pecky, který tím ztrácejí na důstojnosti.... ale výsledek byl ještě tragičtější, než se dalo očekávat... trpaný zcucnutí mnoha songů do nepochopenejch směsek, trapnost moderátorskejch vstupů, vše korunováno soutěží 4 písní v podání takřka neúnosném a s účastí pekla teleshopingu - evou s kapučínem (i když bez vaška).... hrůza hrůza hrůza a fakt netušim, proč by se za tohle měly český televizi platit jakýkoli poplatky.. ()

Paity odpad!

Vladimír Hron opět nezklamal a předvedl nám, že je jeden z nejzkušenějších kapitánů, kterýse platí splašky televizní zábavy. ()

cyright

Nikdo nezpochybňuje kvalitu československých hitů (byť samozřejmě minimáně polovina z nich byla sprostý exploit západních originálů, ale aspoň většinou velmi kvalitně otextován a mnohdy s výborným aranžmá), ale to provedení... Varietní pořad s permanentním trapným huronským potleskáváním, ve kterém všichni zpívají pěkně na playback coby němí kapři lapající po dechu, něktří navíc pěkně mimo. Navrch bídné strojené moderování. Obsah na 4*, forma na čistý odpad, průměr 2*. ()

witeek

Dávám bod za snahu o připomenutí starších písní.Nejde ani říct českých. Ale to zpracování? Asi ušité hodně horkou jehlou. Nic proti zpěvákům let minulých. Nejsem ani proti playbacku. Ale ať si pan Adamec vzpomene, když točil pro Novu - tam na ty playbacky každý uměl otvírat ústa. Nebo to prostě točili, dokud to nesedlo, tady to fakt byl otřes. ()

ERRORMAKER

Taky nejsem příznivcem podobných pořadů, ale považovat oddychovou zábavu s průměrnýma písničkama za vyložený odpad je podle mě trošku přehnaný. Já vím, každej tady chce dát děsně najevo, jakým vytříbeným uměleckým cítěním disponuje a jak moc je pro něj takováhle zábava pod úroveň. A přitom po očku pokukuje a pobrukuje si Dívku s citróóónovou šááálou... :) ()