Extrémne premeny: Tínedžeri

(relácia)
  • Česko Komplex XXL (viac)
Reality-TV
USA, 2010, 20x45 min

Reality šou o tínedžeroch, ktorí sa zúfalo snažia zbaviť svojich nechcených kilogramov pred nástupom na vysokú školu. S pomocou profesionálov v oblasti dietológie a fitness prechádzajú tvrdým tréningom a aj vy sa tak dozviete, ako je možné zmeniť zlé návyky, ktoré nadváhu spôsobili. V každej epizóde uvidíte, ako sa so stratou kíl začína meniť ich život a zároveň pohľad na svet. Čo na ich zmenu hovoria rodiny a priatelia? A dokážu si svoju váhu udržať alebo zhodené kilá naberú späť? (TV Doma)

Marek1991

Tento program je výbornou motiváciou k zdravému životnému štýlu a k zmene v živote. Je to zábavné, poučné, ale stále je tam cítiť tú naivitu a robenie umelej šou. ()

ghatos

Pokřivení mladí lidé v obezogenní americké společnosti. Je užitečné to vidět, ať už je kvalita pořadu jakákoliv. 60%. ()

Paity

Není náhoda, že tenhle pořad vzniknul v USA. I když u nás je také dost obézních, na Amíky rozhodně nemáme. Dostala mě ale hlavně ta holka, jejíž rodiče měly pod barákem regulérní fitko - prostě domácí posilovnu se vším všudy. Jen na ní byly tak trochu pavučiny. ()

Oyer

Já bych vás hnal ! A hned by byly kila dole. Další nechutná prostoduchá kravina, kterou nás teď budou krmit... Ztrata času, dva díly stačily. ()

Alice02

Musím nesouhlasit s uživatelem Oyerem, mě to přijde zajímavé a občas i zábavné. Je to dobrý nápad, něco takového převést na obrazovky. Když jsem párkrát přepla na MTV a tam běžel tenhle pořad, musela jsem to dokoukat až dokonce, chtěla jsem vidět, jestli to zvládnou a vydrží se mučit až do konce :)) A pak jsou za tu snahu patřičně odměněni... Tohle může někoho kdo není sám se sebou spokojen inspirovat. ()

SuzieS

Hodne motivacni, silne pribehy, jenom trochu ten ameriikansmus tam nekdy prekazi... ale ve vysledku hodne povedene (videny dily: 1-09, Holly, 2×2- Terra, 01e07, 2x01) ()