Love and Theft

(festivalový názov)
  • Nemecko Love and Theft
Krátkometrážny / Animovaný
Nemecko, 2010, 7 min

„A pořád u sebe nosím tvůj dar, teď je mou součástí, opatruji ho a chráním, vezmu si ho s sebou do hrobu a potom na věčnost.“ Bob Dylan (Anifilm)

easaque

+3* tento animovaný trip nejspíš žádnou přidanou hodnotu nemá, ale bavilo mě to propojení s hudbou a proti takovému Artu nic nemám. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

JohnMiller

Za triezva som to nevidel ale pod vplyvom to bola rozhodne neskutočná sranda. Ako sa tam tie hlavy pretranzformovali z jednej do druhej, v neustálych čudesných intervaloch a neskôr aj farbách. Totiž, ono to začína pomerne nevinne bieločierno a hlavy sú pomerne malé až potom neskoršie sa to dostane do stavu a fázy audiovizuálneho tripu. Je tu plno známych postavičiek z animákov a tak. Divák si povie.... jé, SpongeBob alebo káčer Donald.. Sranda ()

tomeek

Transformační animace, kde se objevují všechny možné popkulturní a historické symboly. Hudba šlape, ale vidět to pod vlivem nějakých drog, tak se asi zblázním. ()

Mukl007 odpad!

Jak již někdo zmínil v komentáři přede mnou. Drogy jsou to jediné, co by mohlo tento paskvil vylepšit. Žel bůh jsem na nich nebyl. I v krátkých filmech bych rád pochopil myšlenku, zde mám pocit, že to nelze. Neustále prolínání nesmyslných obrázků je opravdu "zvláštní". ()