Novinářka Mia hledá námět na článek, který ji v redakci vrátí zpět na výslunní. Až v novinách najde inzerát – milionář Max Marko hledá ženu, která se za něj provdá, dá mu dědice a odměnou jí bude jeden milion. Za tímto inzerátem stojí Stani, novinář z konkurenčního časopisu, který tak chce dokázat, že ženy touží jenom po zajištěném a pohodlném životě. Ambiciózní Mia naopak chce dokázat, že ne všechny ženy jsou stejné a na své verzi příběhu bohatého muže a ambiciózní ženy začíná pracovat.  Na inzerát odpoví, s Markem se setká... Vše jde jak podle jeho, tak jejího plánu. Do doby, než se jeden do druhého zamilují. (TV Barrandov)

topi80

Na autorku poměrně avantgardní námět. Tentokrát se žádná žena nevrátila do rodného zapadákova, nečekal tam na ni zapomenutý nápadník a ona neodhodila svou kariéru, aby mohla se svým milým pěstovat kedlubny... Námět je naopak spíše v duchu amerických romantických komedií (nedělám si iluze, jistě tam nějaká podobná existuje), hlavní postavy jsou tentokrát bez výhrad sympatické a vyskytnou se i některé vtipné okamžiky (byť smíchu brání tradiční německá křečovitost). Jo, docela slušná, i když tradičně nudná oddechovka, kterou pokazil divný závěr. ()

chrispe

Spíše podprůměrný německý romatický film, který sice není označen Rosamundou nebo někým podobným, ale trochu se mu přibližuje. Dá se na něj dívat, to jo, ale musí na to být fakt nálada. Taková ta s vypnutým mozkem. :-) Nezatracuji, ale ani nedoporučuji. Pravda je, že jsem to viděla dvakráta podruhé už jsem u toho nevydržela a jen se sem tam koukla, jak to pokračuje. ()

Ampi

Opět německá romantická komedie, která by bez Felicitas Woll možná u mne měla nižší hodnocení. Tentokrát se jako novinářka na "místo činu" své role Lolle, do Berlína. Typický německé jméno novináře Stanislav Markovič pobavilo. ()