Cvičenie špeciálnej policajnej jednotky z Los Angeles sa skomplikuje, keď sa jej členovia ocitnú v prestrelke medzi dvoma znepriatelenými gangami. Uväznení v opustenom hangári musia čeliť presile a jediné čo majú k dispozícii, sú zbrane so slepými nábojmi. (oficiálny text distribútora)

Derek

svizny a vtipny zaciatok kde austin hlaskuje o 106 pribrzdeny hlavnou zapletkou ktora je vsetko mozne len nie originalna a svizna. neviem preco musi mat kazde becko tak otrasny strih (tady navyse zvyrazneny roznymi zvukovymi efektami a hlavne jeho pouzivanie v nespravnu chvilu film kuskuje a dost brzdi, ja by som to pomocou IMovie zostrihal o dost lepsie) a otravnu hudbu (ktora je pritomna non stop, treba obcas nechat vyniknut i zvukove efetky). dejovo nic moc, akcia je zbytocne precpana roznymi slowmo efetkami a hlavne nie je tam nic co by tomu dodalo trocha stavy, teda az na stone colda ktory je i s pribudajucim vekom stale sympatak... ()

Wancohoff

lacne prevedenie, ( bolo viditelne) a tym padom zasadenie do jednej starej budovi ... cool hlasky, nesmrtelnost, a blbe chovanie taktiez. ale co na tom ked sa na filme zasmejem viac ako na komedii ktomu urcenej? ... od zaciatku dokonca film neuberal na tempe, a bavil plus white a austin dostali priestor ukazat co vedia... krasne bečko.. ()

Lateef

Mě vomejou. Já sehnat do jednoho filmu Jai White a Stone Colda, tak je postavím před kameru a 90 minut je nechám řezat do komparzistů. Ale Adamo Cultraro ne. Ten je radši navleče do kevlarových vest, aby se v nich 90 minut producírovali po poschoďovém hangáru. Souboje muž proti muži tu jsou, ale... (teď máte dvě možnosti: buď si přečtete slušnější verzi mého názoru na natočení pěstních fightů nebo tu méně slušnou, varinta první začíná písmeny PG, varianta druhá začíná velkým písmenem R)... PG: ...ale rejža se rozhodnul, že z nich moc neuvidíme, proto se jeho oblíbeným prvkem stalo to, že jakmile rozjede nějaký souboj, po třech čtyřech ranách ho prostřihne buďto s děním někde jinde nebo s nějakým jiným soubojem. Stejně je to ale slabota ukrutná, Jai White vystřelí pár svých rychlých otoček, viditelně ochabnul na svalovině, hodnotím ho 40%, Stone Cold zase má jenom pěsti, nepředvede žádnou techniku ze svého repertoáru, Stunneru ve filmu se asi nikdy nedočkám. Kamera a střih klasicky na zvracení. R:...ale ten režisérskej buzík se totálně posral. Tak neuvěřitelně slabý fighty bych nenatočil, ani kdybych měl k dispozici Pata a Mata. Jai White seschl jako vodník, co po kalbě zapomene vlízt zpátky do rybníka, jediný co předvede, tak jsou dvě tři rychlejší otočky, na to Ti ale, šéfe, chčiju, koukni se, co jsi předváděl, když proti Tobě stál Boyka. Stone Colda ani snad nebaví ty obří pracky zvedat k hlavě, takže sledujeme nudné pěstní výměny, bez špetky inovace, jako bejt rejžou, tak se zebliju do krve, kdybych si to pustil, strašný hovno z nutrie, obrovská šeď a zajebaná nuda, nebaví mě to ani koutkem oka se na to dívat, je to pomalý, rozplizlý, prostě sračka. Samozřejmě vypitá kamera se sjetým střihačem nadělala ze všeho šrot. Navíc jejich protivníci jsou nějací padesátníci z ruskýho baru. Špína, co vleze pod nehet, kam jen to jde.... Dámy a pánové, rozpočet 8,4 mega!!! Já myslel, že si ukroutím hlavu, když jsem to číslo uviděl. Tipoval bych to na 17 tisíc dolarů maximálně, ten děj byl tak otřesnej, tak lacinej, tak zkurveně jednoduchej, nebylo tam nic, kvůli čemu by měl bejt rozpočet takovej. Hvězdičku dám za pár vtipnejch momentů a hlášek, jinak obrovský zklamání. Pěknej nedělní večer všem. Shit. ()

Trustme

Akčně znějící název, zemitý casting, lákavý obsah děje... Představte si film odehrávající se v hangáru, kde se skupina mužů a dvou žen přetahuje o život a důležitý kufřík. A to se stále opakuje. Odtud zřejmě i originální název filmu Tactical Force. Hlavní děj, vývoj příběhu a konání postav je zde pouze v rukou ospalého režiséra, který buď rozhodne, že teď postava uteče spršce střel z palby cvičených zabijáků, aniž by jí někdo postřelil a nebo, že bezezbranný jedinec lapidárně obere ozbrojeného nepřítele o zbraň. A tak se tu všelijak obírají... Demence bojových scén, ač hrána lamželezy uvyknutými sehrát koukatelné pěstní duely je tu natolik rozbujelá, až jsem se bál jestli to nejsou omylem použité scény z kamerových zkoušek. Bohužel tento film nedělá čest ani speciálním jednotkám, ani gaunersko-gangsterským thrillerům a ani zdravému rozumu. ()

rossi001

Film si evidentne utahuje ze swat filmu a jen s podivem kolik kretenu tady jim to zere.. Co po shlednuti to berou smrtelne vazne anepoznaji ze sami herci si z toho delaji srandu,ikdyz se to lehce tvari vazne, tak presto jsme to bral jako oddechovku a parkrat jsme se nasmal tem jejich hlaskam. a jak tu vidim nektere kilometrove komentare hodne splachnuti do zachodove misy, ktere totalne potapi sice aboslutne prumerne becko ,hloubeji..Potesil Michael Shanks, Lega Doig,Steve Bacic visichni z SG1.Akcni sceny lehce pod prumerne, ale hlaskovani to ume zahranuje na slabsi tri pecky a slabsi prumer 58% ()

• Herec Michael Jai White, ktorý stvárnil jedného z hlavných hrdinov snímky, sa po zhliadnutí finálnej verzie vyjadril, že bol veľmi nešťastný. (MikaelSVK)
  • Alternatívnym názvom snímky bolo označenie SWAT: Force Commando. (MikaelSVK)
  • Většina herců si zahrála - ať už větší či menší roli - v kultovním seriálu Hvězdná brána (od r. 1997). Michael Shanks se objevil jako doktor Daniel Jackson, Lexa Doig jako doktorka Carolyn Lam, Michael Eklund byl jedním z komparzistů, Peter Kent si zahrál Kintaca a později Bak'ala a Dan Shea ztvárnil Sylvestera Silera. (O´Neill)