Celý příběh začíná čtyřiačtyřicátými narozeninami Eriky (Ivana Chýlková), která sice nedostane největší kytici, jakou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové (Zuzana Bydžovská), trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela (Bob Klepl), krém na vrásky od homosexuálního kamaráda Richarda (Ondřej Sokol) a dárkový striptýz od své nevyzpytatelné matky (Zuzana Kronerová). Přáníčko si doma vystaví, při vzkazu se – ač sama sebe proklíná – dojatě rozpláče a dárkového striptéra jí okamžitě přebere Richard. Takhle vypadá úspěšný život Eriky Oskarové, hvězdy televizního pořadu “Před a po”. Přitom Erika má skoro všechno – vlastní pořad, vyhlášený kadeřnický salón, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá – a to je dítě. Erika tedy nastolí plán “Dítě” a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. Jenže některé věci se nalinkovat nedají, například mladičký barman Adam (Vojta Kotek). (oficiálny text distribútora)

kolodej1

nebylo to špatný, míst pro zasmání by se dalo najít více, a nakonec, o to v komedii jde především. Zvláště se mi film líbil ve scénách Chýlková - Sokol. ()

sto7ra

další důkaz toho, že češi prostě už neumí točit dobré filmy. byla to nuda. strašná. jakýsi rádoby pokus o hollywoodský film, kdy se starší ženská spustí se synem svý nejlepší kamarádky, která se ho zbavila hned po narození. všichni si hrajou buď na starší anebo na mladší, než sami jsou. z celého filmu srší "party time" a místo dojemnýě, vážnýě či dramaticky zahraných scén (které by to potřebovaly), koukáte na dospělé, co se smějou nebo odsekávaj jak 13letý děcka. navíc drsné zklamání, že ani ondra sokol neumí přesvědčivě zahrát svou roli. ()

lida93

Odpočinková komedie, který pobaví a neurazí :) Nikdo zde nemůže čekat horentní výkony, ale to si myslím že o to ani zde jít nemůže .. ()

v.indruchova

Celý film není ničím zvláštním, řekla bych, že to na co budete vzpomínat je herecký výkon pana Sokola, gaye hraje famozně. A on ve skutečnosti není. :) Někdo říkal že, český film obsahuje lásku a smrt (alespoň jeden pohřeb), taky jsme to vypozorovala :) A k panu Kotkovi, opravdu to není můj typ takže, jsem ho nedokázala přijmout jako mladého svůdce postarších žen. Snad jen kvůli zachránění civilizace, poslední muž a žena (tímto se mu omlouvám:). ()

petr.al

Snímek jenž má na mušce především dámské osazenstvo. Mužský divák si příliš perfektní podívanou neužije, nicméně lhal bych, kdybych napsal, že mě hoňba paní Eriky za vysněným těhotenstvím nějak zásadně intelektuálně ublížila. Postavy jsou napsány tak, aby bavili. Režisérka se rozhodla, že pohled na ženská témata natočí s vtipem a nadhledem + trochou toho nezbytného product placementu. Dát Alici Nellis šach mat v prvním tahu by bylo nefér, ačkoli má holka kudrnatá navíc. 2,8*.P.S. A já si říkal v čem to vězí, když mě ženské zvou jen na panáka nikoli na kafe. ()

Kozlowski8

Erika je 44letá žena, která přes všechno, co dokázala, cítí že její život není naplněn. Je už delší dobu bez muže a nyní velice zatoužila po dítěti, které nikdy neměla. Její nejlepší kamarád je gay, avšak tato skutečnost by neměla být překážkou pro splnění její touhy po dítěti pomocí umělého oplodnění. Průměrná komedie po všech stránkách kromě herců. Velmi jsem si vychutnával, co předváděli Chýlková, Sokol, Bydžovská či Kotek. Díky nim hodnotím možná výše, než si film jinak zaslouží. 60%. ()

david666

Mám rád Ivanu Chýlkovou a tady je téměř v každém záběru a nejen dobře hraje ale i skvěle vypadá. Ale i jinak jsem se vcelku dobře bavil, film byl vtipný a držel si laťku po celou dobu. K tomu pár dramatických scén. Solidní práce. ()

Jamalkaa

Bylo to docela dobrý! Vcelku příjemná podívaná. Nejvíc se mi líbila maminka a její "řeči" a velmi mile překvapil Ondřej Sokol. Chýlková samozřejmě SUPER herečka! .. "Já jsem jenom myslel, že když si mě pozvala k sobě nahoru na panáka..." Nono, no právě, na panáka..ne na..., ne na kafe.." ()

zigy

Nevím, jestli je zábava koukat se na životní tápání jedné nesympatické kozy, které začaly tikat biologické hodiny a tak z toho začala vyšilovat.....podle mě to moc zábava není, nicméně paní Nellis na to má zjevně jiný názor a tak o tom natočila film. Průměr, alespoň tam byla zajímavá zápletka s mladým milencem Kotkem. ()

Ja.cek

Kdybych to dopředu nevěděl, asi bych těžko uhodl, že film točila Alice Nellis, jejíž filmy mám moc rád. Ano, chvílemi mi styl připomínal spíš Jiřího Vejdělka. Divadelní hru jsem viděl dvakrát a moc se mi líbila, takže jsem se trochu bál, jak dopadne její filmová verze. A výsledek? Královsky jsem se bavil a se mnou snad celý sál. Už během filmu jsem si říkal, že si musím sehnat soundtrack (to je standardní kvalita AN). A ještě ráno se mi některé scény přehrávaly v hlavě. Někdo může Perfect Days označit za příliš mainstreamové a podbízivé (jak jsem se už v jedné recenzi dočetl), ale pokud je film oficiálně distribuován jako komedie, pak nemůžu hodnotit jinak než *****. ()