Máš minutu!

(relácia)
všetky plagáty
Súťažný
Česko, 2011, 70 min

Velkolepý soutěžní pořad je postaven na disciplínách, které si každý může zkusit doma. V každé z epizod soutěžící musí čelit deseti výzvám, u nichž se stupňuje obtížnost. Spolu s tím stoupá i možná výhra. Některé hry vyžadují zručnost, jiné rychlost, další pevnou ruku. U všech je limit 60 vteřin. Soutěžící může kdykoli odejít s penězi, které do té chvíle vydělal. Stojí to pevné nervy, vydržet a dojít až k milionu. (oficiálny text distribútora)

Novom

Koukat se na to dá, ale jen v případě, že je na jiném programu zrovna reklama. Viděl jsem asi 3 úkoly... Co na to říct, v Hodině pravdy mají týden na přípravu a většinou se naučí i něco nového (jízda na jednokolce, hlasy ptáků...), tady se jedná o úkoly, které jsou možná tak dobré na vesnickou zábavu pro pobavení již přiožralých kamarádů, ale ne do televize. 3/10 ()

Rekpet

Takové nemastné, neslané... Pokud to chcete jen sledovat, budete se zaručeně nudit, pokud ale máte možnost si ty úkoly i zkoušet, budete se skvěle bavit. Bohužel, to je možno jen v ojedinělých případech a tudíž tento seriál není něčím, co by mě zaujalo. Nezaujali mě ani soutěžící, přijdou mi příliš "umělý". ()

SOLOM.

Zřejmě vůbec nejslabší pořad, ve kterém se objevila a měla na starost známá dvojka Michal Suchánek a Richard Genzer. Vůbec se nedivím, že to skončilo jen po pár dílech. Sám jsem viděl jen dva, nebo tří a bohatě mi stačilo. Některé úkoly byli sice dle mého opravdu těžké, ale hlavní prioritou je pobavit diváka a to se v tomto případě nestalo… ()

AndreyCSFD

Soutěž, která svým formátem brzy nudí. Takový hopsací milionář. Moderátorské duo je i po dlouhých letech spolupůsobení nesehrané a nesympatické. Oba jsou už na vtípky staří a pohled na ně není taky zrovna příjemný. Chybí jim moderátorský um, empatie a přátelskost k soutěžícím. Jediné, co mě dostalo byl fakt, že studio a hlášení úkolů je inspirováno TRONem (za to ta hvězdička). ()

Oyer

Kladné pozitivum této soutěže je především to, že Genzer a Suchánek, kteří nás sice soutěží provázejí, přesto nejsou středem pozornosti. Jejich často trapný humor jde konečně do ústraní. Narozdíl od show, ve kterých si zvou hosty, kteří se vůbec nedostávají ke slovu na úkor trapného kdákání Geňy a Suchánka je tu soutěž, kde pozornost poutá někdo jiný. To že jde většinou o lehkomyslné soutěže s chabým doprovodem je už stránka jiná... ()

• Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po desáté epizodě. (JoranProvenzano)