Film Generation Um režiséra Marka Manna sleduje jeden den v životě Johna (Keanu Reeves) a jeho dvou krásných společnic (Bojana Novaković a Adelaide Clemens). Den v životě lidí na okraji společnosti, lidí, kteří v rušném New Yorku putují bary, oddávají se sexu a netuší, kam je život dovede. (ssfan)

ostravak30

Tento film je bohužel zářným příkladem současné generace. A naprosto to vystihl. Současní mladí mají totiž chuť jen na tři věci: chlastat, flákat se po barech a pařit a šu..t! Možná ještě sem tam si šňupnout, ale rozhodně nic nedělat a už vůbec ne pracovat poctivě. Díky internetu a novým technologiím jsou ale na všechno odborníci a všechno ví. Pokud jde o hodnocení čistě jen filmu, pak je nutné konstatovat, že film za moc taky nestojí. Především je příšerný scénář. Oceňuji pouze hudbu a částečně i herecké výkony. Absolutně se mi nelíbí střih. Ještě, že jsou tam vidět i ty ko.y, jinak bych se už opravdu neměl na co dívat. ()

FFilipCZ odpad!

Zprvu jsem se divil, jak tento film může mít tak slabé hodnocení. Keanu Reeves v hlavní roli, dvě krásné společnice, sex, bary. To všechno mě lákalo a sliboval jsem si od toho zajímavou podívanou. Ale dostalo se mi nesmyslného děje, pitomé kamery (někdy nezabírala hlavu, někdy nohy, půlka záběru pryč, rozklepaná, nekvalitní). Možná si to odpad nezaslouží, ale už jen kvůli tomu zklamání a kvůli tomu, že jsem film nedokoukal ani do půlky (a to se nestává často), prostě ten odpad dát musím. ()

burton odpad!

"Dobrý den Same (volá Mann Rockwellovi), mám pro Vás nabídku, budu teď točit takovou sra*ku ze života městské spodiny, přesně role jak vyšitá pro Vás! Aha, jo, jo....zrovna točíte Sedm psychopatů....hm, no, tady v tom jsou všichni taky pěkně vymaštěný, moc by se Vám to líbilo. Hm, škoda, škoda. No, chápu Vás, nejste první, ani poslední, kdo mi odmítnul. Tak já asi teda nakonec budu muset cinknout Keanovi, ten zrovna nic nemá. Sice se mi do toho vůbec s tím svým sofistikovaným ksichtem nehodí, ale já to tak moc chci točíííít!!!!" ()

DonBraso

Svým způsobem se Mark Mann snaží jít na to trochu jinak,ale přijde mi to prapodivný za jakým účelem.Začátek se mi i líbil,vůbec mi nevadila ta osobitost snímku jak bude plynout.Bohužel v moment,kdy si John veme kameru do ruky to je totální průser.Film jsem si pustil kvůli Adelaide Clemens,který fandim a tady docela si zahrála,ikdyž místama to bylo taky krečovité,ale ono celkově film vyšumí tak do prázdna a hlavně začne nudit,což jsem usnul v půlce filmu.Rád si poslechnu keci o všem,podívám se na jiný film,ale když mě má co nabídnout.Tady jsem toho postrádal moc a ten střih snímku je taky jak kdyby se to učili v Movie Makeru a nevěděli,že střih diváka nemá rušit pětisekundovýma záběrama do pryč,to vážně není originální a celý film se tím snaží hrozně být.50% ()

Arsenal83 odpad!

Tento film nemá hluché miesta, on je hluchým miestom sám o sebe. Čomu sa to Reeves spreneveril? Absencia dialógov je znateľná už z toho, že len na začiatku tam kukáte na neho asi 5 minút ako žerie sendvič. Nič okolo sa nedeje, ten chlap proste len žerie. Dve ujačané nechutné pizdy sú vrcholom vulgárnosti a nezmyselnosti tohto výtvoru. ()