Skupině přátel se povedlo z mikrovlnky vyrobit zařízení, z něhož lze posílat zprávy do minulosti. Zatímco provádějí své experimenty, organizace SERN, která se sama zajímá o cestování v čase, skupinu vypátrá a hrdinové si musí dát pozor, aby se SERN nezmocnil jejich zařízení nebo jich samých. Anime je adaptací interaktivního sci-fi románu pro herní konzoly. (Janko666)

10z10Recenze

Joo.. tak tohle se fakt nepovedlo. Šel sem do tohoto anime, s vědomím, že má velice pozitivní hodnocení a mnoho lidí ho hypovalo až do nebes, takže sem čekal, že se bude jednat o kvalitní počin, jenže, nic z toho se nevyplnilo. Své zklamání bych asi nejlépe přirovnal k AoT, kdy sem do anime taky šel s pocitem, že se podívám na něco kvalitního, ale odešel sem jen naštvanej, protože sem zbytečně promrhal svůj čas. Už od první epizody mi žádné z charakterů, nepřišli zajímavé, naopak duté, až trapné, nezlepšovalo se to ani s dalšími epizodami, snažil sem se to nedropnout, protože sem stále doufal, že se stane něco, co celý ten děj rozjede, bohužel, nikdy sem se nedočkal. Děj tohoto anime by šel naprosto v pohodě vecpat do dvouhodinového filmu a reálně by se nic nestalo, na to jak moc mám rád plot s cestováním časem, tady bylo extrémně nudné a nezáživné. Vyloženě sem těch několik epizod musel přetrpět a občas skipoval, když už se to nedalo vydržet, poté sem to vzdal a pustil si souhrn celého anime na youtube. Po shlédnutí videa, sem přišel na to, že sem vlastně o nic nepřišel a je dobře, že sem to utnul tak brzo, celá ta romantická linka, je podobná třeba tomu, co udělala hra Life is Strange, jenže ta to udělala dobře, narozdíl od toho anime. 20% ()

BigBen87CZ

Když jsem Steins Gate rozkoukal, myslel jsem si, že ho nemá cenu dokoukat. Postavy neměly holoubku, nebyl moc vtipný, ani chytrý, a přišlo mi, že ani věci spojené s časem, nebyly dobře využité. Ježe jsem zrovna neměl nic lepšího, a tak jsem pokračoval. A najedou se to v půlce zlomilo, a všechno, co jsem od toho chtěl, tam najedou bylo, a já se je modlil, ať to všechno závěr nehodí do koše, což naštěstí nestalo (což pro mě malinko udělala OVA epizoda a hodně film). Četl jsem teď jedno hezké moudro, že dobrá kniha se pozná tak, že po jejím koci máte pocit, jakoby jste přišli o přítele. Steins Gate a mne přesně tak zapůsobil. I proto se po OVA epizody a filmu nebudu dívat na Steins;Gate 0 (seriál) (2018). Vím už totiž, že by mi akorát zkazil chuť, jako tolik remakeů, a pro profit nastavovaných pokračování. Končit se má v nejlepším. ***** ()