Steins;Gate: Sōmei eichi no Cognitive Computing

• Japonsko Steins;Gate 聡明叡智のコグニティブコンピューティング (viac)

Čtyři krátké příběhy vyprávějící o každodenním životě členů laboratoře ze Steins;Gate ve formě reklamy na nového multifunkčního pomocníka do domácnosti. (Tucqa)

Kimkong

Spojler jako cip. Půl seriálu parta naprosto rozdílných lidí testují cestování časem. Mění minulost a plní sny svých přátel. Dostanou se však do bodu, kdy jeden z nich má zemřít a to kombinací filmů Na hromnice o den více a Nezvratného osudu. Aby jej zachránili musí uvést minulost do původního stavu. A opět se dostanou do bodu, kdy má zemřít někdo jiný. Pak seriál končí Happy Endem. Dle popisu je to opravdu kravina, ale změnu časových linií si pamatuje pouze hlavní hrdina Okabe. Moc mě seriál nebavil, ale námět byl zajímavý. Cestování časem je zde zprostředkováno v podstatě jen změnou vzpomínek a prostředí. Hrdinové se v základu nikde neteleportují. Další velké plus však vidím v openingu a endingu. Ta hudba se mě opravdu líbila. ()

Modular

Není to tak, že je dobrý samo o sobě, to rozhodně ne, ale pokud jste shlédli všechno ze světa Steins;Gate stejně jako já, tak vás tento kratší ONA nijak neurazí, ani nenadchne. Prostě jen vtipné gagy s našimi oblíbenými postavami. Nic víc, nic míň. Slabší 7/10. ()