Charlieho anjeli

• Česko Charlieho andílci (viac)
Krimi / Akčný / Dráma / Dobrodružný / Mysteriózny
USA, 2011, 5 h 32 min (Minutáž: 40–43 min)

Hudba:

Louis Febre

Minka Kelly, Annie Ilonzeh, Rachael Taylor, Ramon Rodriguez, Dina Meyer, Jeff Chase, Inbar Lavi, Keram Malicki-Sánchez, Vivi Pineda, Katalina Viteri (viac)

Tajemný miliardář Charlie Townsend nabídne třem krásným ženám šanci uniknout temné minulosti. Pod bdělým dohledem "poručníka" Bosleyho (Ramon Rodriguez), Kate (Annie Ilonzeh), Eve (Minka Kelly) a Abby (Rachael Taylor) pracují pro detektivní agenturu nepolapitelného šéfa Charlieho a pouštějí se do řešení spletitých případů, díky nimž se dostanou nejen do nebezpečných drogových doupat, ale i do nádherných vil na plážích v Miami. Seriál byl natočen podle stejnojmenného televizního filmu. (AXN)

Stinger78 odpad!

Neuvěřitelná hovadina plná přiblblých dialogů, stupidních technických "vychytávek" a tří pěkných a nepřekonatelných bab. Ty by asi neporazil ani tank... ()

romanz123

V zájmu zkrácení horkého letního večera jsem se podíval na jeden díl a další rozhodně nějak vehementně vyhledávat nebudu. Filmy s Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu taky nebyly žádná veledíla, ale byly aspoň místy vtipné, toto mi bohužel přišlo už jen hloupé. Víceméně jediné pozitivum pro mě byla Minka Kelly, té to fakt slušelo, jinak těžký podprůměr. ()

anaad

Letní prosluněná oddechovka. Přesně ten typ seriálu, po kterém sáhnete, když chcete vypnout mozek a relaxovat. Kriminální případy sice nejsou nic moc, ale vše příjemně vyvažuje uvolněná atmosféra. ()

KapitanKuraz

Ten kto pozeral original to ani neopluje. Dalsia sracka co chce tazit z mena, ale aj tak ked "absolutne" nic ine v telke nie je pozrem kusok a ta jedna* je predsa len na svete. ()