Barbar Ronal (Pierce Gravens) je mladý muž s nízkým sebevědomím. Je opakem všech svalovců a je to slaboch. Musí však převzít odpovědnost za osud svého kmene. Zlý pán Volcatar (Lars Mikkelsen) pořádá nájezdy na vesnici a unáší postupně všechny její obyvatele. Až na Ronala. Ten je nakonec nucen vydat se na dobrodružnou cestu, aby zachránil celou svou osadu. K výpravě se také přidávají další osoby. Alibert, Zandra nebo Elric. Všichni se pak snaží vyřešit vzniklé problémy a zachránit vesničany. (Terva)

Lavinia

Ač značně kritizovaný coby nekreativní, nevtipný apod, vcelku zábavný sarkastický animák, který pomalu vypadá vážně nevážně či nevážně vážně. Zdařilé dílko, úsměvné. ()

Maniik88

Výborný, úchylný severský film. Toto je rozprávka pre dospelých, alebo pre severských teanegerov. Vtipný príbeh o vzniku barbarov, ich napadnutiu a záchrane absolútnym antibarbarom, ktorý ale mal kvapku krvi od predka - v gatiach :D. Bola to taká trochu paródia, inšpirovaná pánom prsteňov, Diablom a inými filmami či hrami. Skvelo som sa bavil a užíval som si Amazonky, teplého elfa, večne nadržaného gitaristu, či temného akoby Saurona. Odporúčam. ()

Tarhiel

Klasický príbeh výpravy, prebraný z kníh o Barbarovi Konanovi, ktorého parodizuje, k tomu tradíčné zloženie party z DnD posedení, okorenený severským humorom (barbari v G-strings a poletujúce semenníky), očividné narážky na Tolkiena - toto všetko tvorilo príjemné prekvapenie a ja som sa skvelo bavil. A na konci paródia na Bohemian Rhapsody :) ()

Hatred

Kdo má rád hrdinskou fantasy a metal, tak si tady určitě přijde na své, film má spoustu odkazů a vtipných narážek. Jako bonus navíc dánština, která se do tohohle prostředí skvěle hodí. Dobře jsem se bavil, mám rád animáky co nejsou pro děti. I když samotná animace patří mezi slabší. ()

Epco

Infantilná animácia plus infantilný príbeh plus vcelku infantilné si pohrávanie s žánrovímí klišé. Otázka je čo bolo skôr a čo sa prispôsobovalo čomu, forma obsahu, alebo obsah forme. Na prvý pohľad tu však ide o zámer. Príbehov o prosťáčikoch čo k šťastiu prišli tu už bolo veľa škoda že v tomto prípade tvorcovia netlačili na pílu viac. Neoslnili, ale ani neurazili, zopár krát úsmev na perách, škoda z toho čo mali sa dalo určite vyťažiť viac. ()

Tomius

Chtěl jsem dát z hecu 4, ale vystačím si s trojkou...nicméně asi nejrealističtější ztvárnění elfa, jaké jsem kdy viděl....a hláška "jsme zkurvení barbaři, všechno zničíme" je moc hezká :) ()

MsGt

Občas jsem se zasmál, aspoň v té jedné třetině, na kterou jsem měl sílu koukat, ale to stejně nezachrání to, že celek je strašný fekál a jedna velká vykrádačka jiných animáků... Pokud někoho okouzluje usraný věštec, tak to bude za 5 hvězdiček :) Mě teda ne ... Animák přecpaný vatou trapnosti ... Připomíná mi to ty metalové kapely, které dávají důraz na masky a image a jsou děsně cool, ale hudba je průměr nebo mizerná :)) A metalových klišé je v tomhle filmu hodně :) Prostě film je originální asi jako kapela Lordi :))) ()

torn666

SNAD NEJLEPSI POCITACOVE ANIMOVANA KOMEDIE VSECH DOB !!! Pokud tedy nejste konzervativec, a animak pro vas automaticky nemusi byt pro celou rodinu... Dival jsem se na IMDB jak se vyporadali s jeho hodnocenim a v USA jeste film ani nebyl uveden takze MPAA jeste nema, nicmene navrhuji az R, tady vek 17+ ! To mi uz prijde hodne prehnane, jine staty zvolily treba 11, 12, nejvice 15 a to South Korea. Ja bych to zaradil dle hodnoceni ktere bylo kdysi na VHS (12, 15, 16, 18) na hranici 12+ a mimoto kdo si mysli ze mladsi 12nacti let by ve filmu narazily na neco cemu by nepochopily tak to je hodne podcenuje, mimimalne u vetsiny bez problemu ! POZOR ted trochu Spojlerovani: Ve filmu se najdou jak narazky na sex, tak vtipek s vestcem ktery ma asi prujem a navic hemeroidy, ale nejvic me dostal neviditelny lektvar ktery zneviditelnil vsechno jen ne varlata :-D. Taky natvrdjej elfi pruvodce ci bard(pro neznalce fantasy terminu je to osoba co pise, pripadne spiva poemy, baje atd. o ruznych hrdinech a jejich cinech) ktery touzi aby ho sexualne zneuzily amazonky a malem mu to i vujde, no nakonec se rozhodne radsi pomoct priteli v jeho Questu, kterej jak on rika zadnej quest nemi... Kdo ma tento typ humoru rad bude se chechtat od zacatku do konce a kdo ne at na tendle film nehazi hnuj a proste se mu vyhne. Ja se bavil perfektne, a muzu ric ze po hodne dobrem "Free Jimy", slabsim "Terkel ma problem" a perfektnim "Sissy a Yety" je tohle dalsi "neamericka" pocitacove animovana pecka co se netrapi tim jestli na to muzou i nejmensi deti... me hodnoceni jednoznacne plnych 5, a zaslouzenych protoze i animace, zvuk a hudba nemaj chybu, navic i skladba v zavercenych titulcich proste totalne sedla a je i skvele vtipne doplnena spivajicimy lebkami !!! (jsem se niak rozbehl s ! v tomhle komentari ale chtel jsem vic veci zduraznit) Vsiml jsem si tady treba kritiku na srih ci nezvladnuty souboj - na prvni sledovani si to nevsimnete, a pokud jo asi vas ten film tak nebavi ze nad tim mate cas premyslet a vzhledem k rozpocu kolem 3milionu dolaru oproti vic nez 100 u produkce z usa u ktere je navzdory tomu polovina horsi i po tehle strance to snad ani nema smysl kritizovat. Kazdopadne zustavam u HODNOCENI = 5*+++ ! ()