Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Důkazy hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jenž přebírá agendu po zesnulém policejním vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy. (oficiálny text distribútora)

Saxos

První díl byl určitým způsobem zajímavým pohledem do sociálně slabého osazenstva základní školy. Vše probíhalo v celkem rozumných hranicích. Z dvojky, která byla úplně zbytečná, se vyklubala pěkně nesmyslná kovbojka ve všech směrech. ()

Degger007

Největší škodou je, že dvojka Bastardů obsahuje minimum scén ze školních lavic a autentických konfrontací cikáni-učitel, tedy to, co bylo na jedničce nejhodnotnější. Tahle dramatická linie měla spád, svým způsobem i určitou odvahu, ale filmařsky to byla težká amatéřina, včetně dost zvláštního hereckýho výkonu Tomáše Magnuska a mnoha dementních dialogů. Párkrát jsem se zasmál a ani nemůžu říct, že bych se nudil, nicméně to bylo málo na to, abych si to někdy pouštěl znova nebo to nedejbůh někomu doporučoval. ()

Kubasino

Slabý odvar jedničky. To, co mě bavilo na jedničce nejvíc, tak to tady prakticky nebylo. Zvrhlo se to celé v podivnou detektivku, ve které se pořád jen vzteká a zamýšlí Dejdar. ()

Yenda.F

Čekal jsem katastrofu stejně jako u prvního dílu, ale pro mě se nekonala. Film je docela napínavý od začátku až do konce a na české poměry docela dobrý. ()

Phoeniyx

Tak tohle je opravdu špatné, jednička ušla ale zde jen stále hudba a záběry na město pár debilních hlášek ale jinak opravdu nuda. Těšil jsem se ale byl jsem zle zklamán navíc to zakončení bylo opravdu zlé. ()

ondysovec

jednička sice byla lepší, ale 3* za to že Tomáš ukazuje jaká je skutečnost a jak to chodí a že jsou východiska za ty si ho cením .... ()

Jarb

2/3 filmu ušly, ten konec byl ale tragédie. Ten Dejdar tam byl vlastně na co? Pořád tam běhal jak splašená myš a nakonec si prostě ustlal - nic moc. škoda...docela jsem se na dvojku těšil. ()

Lovin odpad!

Pouze jsem nevěřícně zíral s otevřenou pusou . Ptám se kde berou odvahu herci jako Dejdar , Krampol i když u něj to omlouvá stařecká senilita a podobní hrát v takovýhle slátanici z ničeho . Natočeno to je jako by na celém filmu včetně režie a scénáře pracovali ty děti z té Magnuskovi pomocné školy . Nejhorší co snad jde v součastnosti vidět no raději se nebudu rozepisovat jelikož bych musel být sprostý ale všem filmům co jsem tady hodnotil a dal odpad bych v porovnání s tímhle tři hvězdy přidal sorri ...... ()

D||X odpad!

Při přepínání televize jsem na tenhle skvost narazil a asi 10 minut se díval... Připomínalo mi to recitál žákyně první třídy speciální školy, která je hluchá a neslyší co říká. Katastrofa. ()

Jency

Po rozpačité jedničce jsem nečekal, že by tak "kvalitní" film mohl mít pokračování. A ejhle, on se připravuje i třetí díl. ()

Fenk

Síla Bastardů tkvěla v příjemném školním prostředí a nevycválaném žactvu, které hlásilo kadencí naleštěného samopalu vzor 24. Samozřejmě že cigánský trademark zůstal zachován i zde, ale už je z toho spíš taková úsměvná kriminálka, kde většina postav je důležitá asi jako štětka na záchod. ()

Agent24

Opět jako u jedničky plný počet bodů jen proto, že si film zaslouží tak 70-80%. Určitě se budete ptát proč. Je to proto, protože jiné české kraviny mají daleko víc jen proto, že to točil třeba Svěrák. Nic světoborného Bastardi 2 nejsou to je jasný, ale dá se to vydržet. Jinak Krampol je super jako mafián. Málem jsem se z něho podělal smíchy. Závěrečná autohonička je spíš k smíchu, ale co člověk chce v českém filmu. Kde jste Bastardi 3?? ()

zynek odpad!

Proboha co to je? Když jsem viděl jedničku myslel jsem si že to bude furt ve stejném stylu a ona to je takováto shitka. Proč narvali do vedení učitele a nenechali tam ty cikány. To bylo právě ono co ten film měl za úspěch. Dát tam státní úředníky jak se hádají někde na radnici byl úplný výplach. Ne jenom že tím zničily první díl, tak my i znechutily shlédnout trojku. ()

ill Nino odpad!

Až do konce jsem byl napnutej jak kšanda jak to asi skončí...........Dělám si srandu. Kravina bez naprostého a smysluplného příběhu, herecké výkony hodny oskarů......To co tam předvedl Bendig o tom snad ani mluvit nebudu. Jediná vtipná věta - Kde si byl ty pneumatiko..... ()

lilylove

První díl mě nadchl,opravdu se mi moc líbil(ohodnotila jsem ho pěti hvězdičkami).Ale tohle mě celkově zklamalo,chyběli mi tam postavy z prvního dílu,které tam logicky ani být nemohli protože jsou mrtví.Bylo to celkově o hodně slabší a půlku filmu jsem se nudila.Opravdu nevím co dají do třetího dílu......tenhle díl prostě velké zklamání.Normálně bych tomu dala dvě hvězdičky ale musím jednu přidat za scénku s cikánem na lyžích,která byla nejlepší z celého filmu. ()