Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Důkazy hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jenž přebírá agendu po zesnulém policejním vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy. (oficiálny text distribútora)

DonBraso

Oproti jedničce se mě to i více líbilo,asi tím,že tam hrálo tolik známých herců a mělo to jakýsi kriminální nádech.Jinak je to pořád stejný svinstvo,kdy Magnusek není herec a náměť se potácí v ultradementní frašku. ()

kobras5

Pokračování nijak zvlášť dobré jedničky jsem samozřejmě musel vidět, protože zásadně koukám na celé série, ať jsou sebenudnější (ou jé, už se blíží třetí díl). Příjemně naladěn seriálem Terra Nova, který dávali před tímto filmem, jsem si jej i docela užil. Sice herecké výkony byly ještě bídnější, než v prvním díle, hlášek tam bylo mnohem méně a ničeho pořádného tam nepřibylo, tak mě mile potěšil konec. Za hlášku s medvědem a ač místy bídné záběry z konce dávám lepší 2 hvězdy. 40% (viděno v TV). ()

Lish84

Lehce akční béčko nebo možná céčko, kvalita žádná sláva a občas jsem se smál tam, kde jsem asi neměl... Jo, byla to blbost :) Ale mělo to spád, bavilo mě to a fakt mě zajímalo, jak to dopadne :) ()

yangzhening

Na nedělní dopoledne pěkná česká detektivka. Bylo to lepší než první díl, ale bídná kamera a mrzký herecký výkon Tomáše Magnuska přísně omezují prostor dílka na televizi. ()

lobo87

Bastardovská klasika so zaujímavým obsadením, ale zlými hereckými výkonmi a krívajúcim scenárom. Bendigova postava len preto, aby tam bola, absolútne nezasahovala do deja. Je smutné, že tvorcovia stále využívajú takéto komerčné ťahy. Inak český podpriemer, ale určite nie odpad... 35% ()

gotham

V podstatě to samé co jednička, děj se posunul trošku do jiné sféry, ale posun ani pokles jsem zde neviděl. Film trošku okysličil svérázný učitel Županiče, nic víc. 20% ()

eMeMko odpad!

Změna režiséra filmu rozhodně nepomohla, ba právě naopak. Druhý díl Bastardů je dokonce horší než jeho předchůdce, což je na uváženou. K toporným hereckým výkonům přibyla strašná kamera, příšerné postsychrony a žánr filmu se změnil ze sprostého pseudokomediálního dramatu na mix Kobry 11 a Odpadlíka - v hlavní roli s Tomášem Magnuskem. Spolu s třetím dílem série jeden z nejhorších a nejzbytečnějších filmů současnosti. ()

Kokutek odpad!

Krampol je nejzábavnější. Po něm zádumčivej muž Dejdar, ten je taky komickej a závěrečný rozuzlení příběhu a závěrečná autohoňka s favoritem a jeho bouračkou mě taky rozesmála. ()

blondboss

Film, ktorý sa hrá na ťažkú krimi drámu z prostredia vyvrheľov spoločnosti, a pritom sa na tú nekonzistentnosť a dejovú trápnosť ani nedá poriadne pozerať. Je to nudné a predvídateľné s nútenými scénami a umelo nafúknutým dejom nadväzujúcim na jednotku, pričom už ani tá podľa môjho názoru nemala vzniknúť. Jedna hviezda za množstvo hereckých osobností, ktorých netuším na čo zlákali za účinkovanie v tomto paškvile. 20 % ()

wenzik odpad!

Myslel jsem že po filmu Bastardi už nepřijde horší pokračování hrozného filmu, bohužel spletl jsem se přišli Bastardi 2, když jsem je viděl měl jsem chuť vydrápat si oči a nacpat si je do uší abych nic neslyšel a ani neviděl. Pak jsem se ale dozvěděl že Bastardi 3 přijdou už v roce 2012 a tak jsem se rozhodl se sebepoškozením počkat abych viděl jak nízko může laťka "filmů" ještě klesnout. ()

tyzmrde odpad!

Jěště větší sračka než 1. díl. Na scenáři pracovali fakani z té pomocné školy a ta závěrečná honička byla trapná a ani nevypadala jako honička. Někdy se tam mluvilo sprostě i když to bylo nelogické... ()

rigby odpad!

Kocovina z prvního dílu. Neuvěřitelné se stalo skutečností a kvalita, o které jsem se domníval, že nemůže být horší, se stala ještě horší. Tento film už není vůbec o ničem. Jen nechápu tu plejádu známých jmen, jež se propůjčili tomuto veledílu. ()