Šéfka

(relácia)
Reality-TV / Súťažný
Slovensko, 2011, 45 min

Boj o atraktívny plat sa začína! Koho Nora vyhodí so slovami „U mňa si skončil“ hneď ako prvého? Česi verzus Slováci! Kto získa prácu snov a plat, o akom sa Vám nesnívalo?! Pozrite si premiéru show, aká tu ešte nebola a zoznámte sa s ľuďmi, ktorí chcú získať ročný garantovaný príjem 100 000 dolárov! (TV JOJ)

Carfait odpad!

Jako pokaždé si nějaká česká televize umínila převzít něco z špatného z USA a ještě víc to zkazit. Ale když máte chuť podívat se na protivnou sprostou škaredou bábu, která dodává této šlichtě třešínku na dortu, tak doporučuji. ()

piccoli odpad!

keby to videl Donald Trump pred sobášom s Ivanou, tak by pravdepodobne nad Slovákmi a Čechmi len mávol rukou, prípadne po Šéfke by si "strčil prst skrz krk" ... od tohto horší bol asi len Farmár hľadá "kravu/y"....Mojsejová...tse...shes back, shesh stronger, ritcher and ...of course...even dumber!!! ()

brkerez odpad!

Top manažera vybírá hulvát v sukních, kadeřník kterej se našel ve funkci, rád se poslouchá a je důležitej jak ředitel jaderný elektrárny... top manažer se pozná podle toho jak si vede v casinu, oním náročným sítem prošla "osobnost", která říká, že nebrečí zatímco brečí, do kamery... HALUZ. Přikovalo mě to k obrazovce, několikrát sem znechuceně přepnul abych se po chvíli vrátil, protože sem nemoh vydržet zvědavostí co v téhle freakshow předvedou dál a vsadim se, že až dneska v 8 začne druhý díl, budu čekat u obrazovky a budu se těšit až mi zase spadne čelist. ()

davidbray odpad!

Mojsejová je otřesná, jediné čím tam přispívá je její slovník. V tom, že se někdo chová jako naprosté arogantní hovado nevidím nic obdivuhodného, ukazují to i jiné celebrity v karaoke soutěžích. To, že je někdo "top manager" neznamená, že se musí chovat jako arogantní namyšlené, vypatlané hulvátské hovado. Mojsejová to bezezbytku splňuje a chce to i po soutěžích - nejde o to vybrat TOP managera, ale o show. Christová se v zatím jedné epizodě moc nepředvedla a Šula je jako moderátor příšernej. Jeho komentáře mimo mísu, ale cítí se veledůležitě jako dítě, které dohlíží na pískovišti na pořádek, zatímco si paní učitelka odskočila pokecat přes plot. Zajímalo by mě na základě čeho tam tyto tři lidi vybrali a taky kdo. Úkoly nezajímavé a nudné. Ale má to plus, člověk to sleduje, aby viděl čeho jsou lidé schopní i když to tuší... ()

JohnDeRooy

Jednoduše banda kreténů snažících se dokázat kdoví jak nejsou úžasní a přitom se jen trumfujou kdo je větší č****. 100000 nebo o kolik se hraje je sice moc pěkná částka, ale za takovouhle cenu...? Chodit přes mrtvoly, nesmát se, hrát si na superčlověka...hyeny to jsou. Jak mi říkával jeden známý, modelka, prezident, popelář, cikán, všichni budou na záchod chodit stejně. Naštěstí stále existují lidé kteří jsou nohama na zemi... ()

schindler

Je to tak trapné, ubohé, naivní, zvrácené, ale člověk se u toho může pobavit spíše formou škodolibosti. PS. Nechápu jakým způsobem mohla ta Mojsesová vydělat nějaký prachy. Pak to tady v tom státě má vypadat, když tady tomu šéfujou taková INDIVIDUA. ()

Negticek

S velkým očekáváním přišlo velké zklamání, které se dalo očekávat. Větší radost by mi udělali, kdyby začali dávat původní verzi. Chtěl jsem původně dát odpad, ale zase tak hrozné to není. Furt lepší než se dívat na některé jiné české talentové show. Ale myslím si, že výběr soutěžích nebyl zrovna 2x šťastný a snad se průběh v dalších dílech změní. ()

kapo73 odpad!

Myšlienka je to dobrá. Ktorý šéf by nechcel mať len toho najlepšieho manažéra? Lenže to je žiaľ všetko. Relácia nemá ani hlavu ani pätu. Chaos bez deja, vulgarizmy šéfky Mojsejovej a tzv. manažérov a nakoniec aj tak žiadny výsledok. Nechápem, čo tam robila Christová. Jednoducho - sprostosť na n-tú. ()

Infantility odpad!

Je to můj problém, že je mi Eleonóra nesympatická a je to můj problém, že jsou mi všichni nesympatičtí, co tam byli. Je to můj problém, že jsem s tím pořadem měla problém, protože jsem ho asi vůbec nepochopila. Probůh, kde vyhrabali takový individua? Kolik zapaltili Šulovi, že do toho šel? A co z toho bude mít Nora, vždyť ani neměla z čeho vybrat? A co že to vlastně vyhrají? Míso profesionální uklízečky? Ale asi takový výcuc z lidí, co v Česku a na Slovensku žije. Ředitel zeměkoule, frajer, kterýho živí rodiče, ženská, co nikdy nemakala, pak další Nora a ještě pár slepiček a kohoutků. ()

Shaman::..

Vše stojí a padá na osobě Nory M. To musí být úplné bingo pracovat pro takového člověka. Mám pocit, že výše výhry je proto nedostačující a chybí v částce minimálně ještě jedna nula. ()

ajfelka odpad!

Děs. Děs. A ještě jednou děs. Otřesná Mojsejová, která dokazuje jen to, že i přes majetek jí sláma čouhá z bot a nemá žádnou úroveň. Soutěžící - jeden je debil, druhý idiot, třetí úplná kráva a další jsou mimo. Tak z takové kombinace nikdy nic dobrého nevzešlo a ani tento pořad to nezmění. Sledovat to je ztráta času a co si od toho televize slibovala, netuším. Jsou už dramaturgové natolik mimo realitu, že se domnívají že se na to bude chtít dívat člověk, který stojí nohama na zemi a kterého nějaká zbohatlice s chováním pouliční trhovkyně neosloví ani když se tomu udělá nákladné promo a inzeruje se to ve Zprávách jako událost, která tady ještě nebyla? Ano, v tomto Zprávy nelhaly. To tu opravdu ještě nebylo! ()

Abbysek odpad!

pičovina intergalaktická, Mojsejová si vyberá zamestnanca na základe stupidných úloch, nakoniec u nej nevydržal ani rok. odpad. ()

fara odpad!

Ano..souhlasím, že komentovat tenhle počin stejně jako ho sledovat je ztráta času, ale když už mi zvědavost nedala a zhlédla jsem část tohoto "pořadu" musím napsat, že má hrůzná očekávání byla vrchovatě překonána. ()

Thrakan

Je to ptákovina první kategorie, ale jedním dechem musím dodat, že tento pořad sleduji. Ne kvůli jehom kvalitám, které stejně nemá, ale hlavně kvůli tomu, abych zjistil kam až může televizní zábava klesnout. NESKUTEČNĚ mě iritují Mojseová, Christová, Šula. Kde tuhle trojku našli???!!! Mojseová sprostá jak dlaždič, Christová rádoby inteligentní metráček a Šula, který snědl veškerou moudrost světa a ke všemu má plno keců! Neznám žádnej jinej pořad (alespoň pro normální lidi) kde by celý díl probírali masturbaci... prostě dno, ale totální! 1* jsem dal kvůli respektu k americkému originálu. ()

McNuggets9ks odpad!

Snad největší sra*ka kterou můžete v Tv najít, vůbec nechápu na co si tam všichni hrajou, kdyby aspoň úkoly byli zajímavé.Pokud v noci nemůžete usnout tak určitě doporučuji, tohle Vás totiž zaručeně uspí. ()

Lukiz

Zařadit do školních osnov výuky kapitalismu. Kdo chce uspět musí bejt svině, svině a zase svině a neohlížet se na druhý. ()