Komediální drama o třicátnici, která se zaplete se skupinou podivínských padesátníků. Ti totiž přišli na způsob, jak vyzrát nad systémem sportovních sázek v Las Vegas. (Filmbox)

bouncer

Komedie, u které se moc nezasmějete. Chvílemi jsem si myslel, že to bude rom-kom na pozadí světa sázkařů, ale ani to není pravda. Je to v podstatě nijaký film, který nemá čím zaujmout. Teda má - skvělý anglický režisér a zajímavá sebranka herců (ovšem za zenitem) vás naláká, ale nakonec přinese jen velké zklamání. ()

veverysiak

Nuž, veľmi sme sa nezasmiali, a to je pri komédiách dosť závažný problém, nie je mi celkom jasné, ako dokázali chlapi presvedčiť toľké slušné kalibre na účasti, predsa len niečo vo svojej branži dosiahli a nemuseli by si takto znižovať kredity na trhu práce, asi jediným potešením bola Rebecca, pozeralo sa ňu ohromne dobre, takže 40%. ()

lennyd

Beth (Rebeca Hall) už si dál nechce vydělávat na živobytí předváděním svého těla ženatým mužům - a rozhodne se vyrazit do Las Vegas, kde by se mohla uchytit v kasínu jako hosteska. Jenže ještě předtím potká tajemného Dinka (Bruce Willis), který vládne tamní sázkové kanceláři, a přijme u něj místo bookmakera. Když se ale o krásné a mladé spolupracovnici dozví Dinkova žena (Catherine Zeta-Jones) začnou problémy. Beth musí lukrativní místo opustit... I když mi sázková problematika nic moc neříká (v životě jsem na nic nevsadil, a jsem si jist, že i kdyby jo, tak prohraju poslední pěťák), tak tento film se mi docela líbil. Pravda, největší zásluhu na tom má Rebeca Hall, které to v tomto filmu obzvlášť sluší, a její nohy (které za celý film neopustí obrazovku), jsou prostě boží. Zbytek filmu šel tak trochu bokem, dokázal bych si představit i trochu více vtipu (a víme, že Bruce Willis v komediích umí), a děj mne začal zajímat až tak v posledních deseti minutách, kdy jsem (společně s aktéry filmu) neskrývaně fandil New Jersey. No fakt :) ()

Blazis34

Žádná extra zábava se neodehrávala, ale přesto téma se sportovníma sázkama se mi líbilo. Bruce Willis do role cholerického šéfa zapadl skvěle, to samé můžeme říct i o Rebecce Hall, která byla pro mě tím nejsvětlejším článkem v obsazení filmu. Děj byl dost předvídatelný, ale alespoň trochu propletený. Filmu Lay the Favorite dávám průměrných 60% - tři hvězdy. ()

mark9th

To bola teda komedia pozerat sa na tuto ''komediu'' :) Nielenze to bolo chaoticke, bez nejakej zmysluplnej pointy, teda okrem toho shitu co mi bol ponuknuty na konci, ale pozerat sa 90 minut na tupy prejav Rebeccy Hall, ktora sa snazi zahrat este tupsiu ''Beth'' , to uz bolo na mna vela. Bruce zahral asi to co mal. Vravim ''asi'', pretoze len boh vie aky bol zamer tohto filmu. Velmi zly scenar, rovnako ako aj rezia. 20% ()