Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

Shley

Zde člověk nesmí hledat nic vyššího, jedná se o jednoduchý princip, který ale funguje a to dobře. Seriál má ze začátku poměrně rychlí spád, který se s blížícím se koncem dost zpomaluje, ale i tak rozhodně nelituji. Je to vtipné, svižné, nic upjatého. Dle mého názoru dobrý odpočinek od zavedených žánrů. Jen bych chtěl víc :) ()

sulimo

Myslim, že je na čase, abych začala hrát videohry, páč se to může jednou hodit, až třeba zjistim, že useknout hlavu chodící mrtvole není přes ty kosti a šlachy zas taková prča, trocha tréninku tedy zjevně neuškodí. Navíc se na to bezvadně balí holky, no v mém případě budu doufat, že i kluci. I když jsou ty díly strašně krátký, psina je to mimořádná, a o to šlo, na mě to působí jako výběr toho nejlepšího z nejlepšího z nejlepších zombie komedií, bez zbytečných keců a postav, kde je v hlavní roli právě ona zábava. ()

yaromir

Po všech těch 28 Days Later, 28 Weeks Later, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Diary of the Dead, Land of the Dead, Dead set, Walking dead, I Am Legend (+ Lesním duchovi :D) a samozřejmě mnoha počítačových hrách jako Left4Dead nebo zrovna DeadRising (a dalších, které si nepamatuju) jsem si říkal - JAKÉ BY TO BYLO, KDYBY SE TOHLE FAKT STALO?! Tak už jsem to konečně zjistil... Naprosto, jasně, bezkonkurenčně, prostě bez debat *****. PS: Kalhoty jsem si ve škole zatím neposral (ale někdy moc nechybělo). ()

Dexter1

Príjemný zombie fan-počin, ktorý miestami pôsobí ako nejaký survival guide, prierez zombie tvorby alebo reklama na zombie hry na xboxe. Webseriál od Machinima.com je vtipný, nápaditý a stráca sa dojem lacnosti kvôli umne zvoleným záberom, vtipným hláškam a neustále gradujúceme deju. Rozhodne sa teším na druhú sériu, nech viem ako sa chlapci s neuveriteľnými znalosťami o tom ako vyvraždiť zombiekov pustia do ulíc navrátiť vládu ľuďom. ()

URBAN

Super seriál jen mě na něm sere a to je ještě slabé slovo že pomalu skončí než začne takže z toho mohli spíš udělat film než seriál jinak když pominu tuhle tu " blbost " tak jsem s tímhle tím počinem nadmíru spokojen přece nerdi co zabíji zombíky nemůžou být nudní ( 31.3.13/MAC 1.série , 1.4.13/PC 2.série ) ()

• Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)
  • Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)