Dospívající Donny Berger potká dívku svých snů. Problém je jen v tom, že se jedná o sexy učitelku Mary McGarricleovou. Všichni jsme se ve škole do nějaké učitelky zamilovali, ale Donnyho láska zajde poněkud dále, protože slečna McGarricleová s velkou ochotou poskytne svému žákovi pár soukromých hodin, aby mu vysvětlila, jak je to s těmi květinami a motýly doopravdy. Samozřejmě vše skončí velice špatně a slečna McGarricleová skončí ve vězení. Donny je nucen vychovávat plod jejich společné lásky, syna Todda, sám. Donny se snažil o to, aby byl dobrým otcem, ale na rodičovství nebyl ani trochu připraven. Nyní, o třicet let později, je Todd dospělý a je z něj úspěšný podnikatel na Wall Street. Donnyho opustil hned, jakmile k tomu měl příležitost, a se svým otcem se už roky neviděl. Donny se ale ocitá v problémech – dluží na daních desítky tisíc dolarů – a napadne ho, že jedinou možností, jak se vyhnout vězení a sehnat potřebné peníze, je navázat znovu kontakt se svým synem. K Toddovi dorazí přesně ve chvíli, kdy vrcholí přípravy na jeho svatbu s Jamie. Svatební víkend se proměňuje v divokou smršť bizarních událostí. Donny má šanci konečně se svým synem najít společnou řeč, ale dokáže udělat to, o čem ví, že by udělat měl, pokud chce být dobrým otcem? (oficiálny text distribútora)

Neferttiti

Sice už dávno nejsem náctiletá puberťačka...je mi přes 30 :-)),ale musím říct,že se mi tohle dost líbilo.Typickej Sandlerovskej film,trochu místy fekální humor.Ale mě to fakt pobavilo :-)) ()

Dann99

Mohlo to byť oveľa horšie.A že som to horšie teda čakal!Očakával som,že sa možno zasmejem,ale že sa budem rehliť skoro celý film?Dávam 4* ()

pravda1

Čakal som viac ale nedočkal som sa.Párkrát som sa síce zasmial ,ale inak nuda - staré humorné klišé scénky s predvídateľnou pointou.Mal som pocit že pozerám starý recyklát z rôznych druhov komédií.U mňa slabota..... ()

Duston_Movie

Andy Samberg ma vo filme potešil, najviac ma bavila pařba s otcom (Adamom Sandlerom) a Donny sa konečne stal mužom, ktorý nenosí vo vrecku náhradné slipy :D Aj keď sa mu to neskôr vypomstí... Niektoré postavy ma dosť štvú, napríklad tá jeho hnusná nevesta a jej brat . Naopak veľkú charizmu a rešpekt vyvoláva kňaz. Načo to sem píšem? veď to je komédia :D Odporúčam v pohode komédia na dlhšie večery. ()

kazatelSVK

Dialogy ako kazda typicka Sandlerovka....slusne som sa pobavil a po Jackovi a Jill obrovsky skok k lepsiemu!.trochu mi tu chybal Rob Schneider na ktoreho som si u Sandlera zvykol a ktoreho tu celkom dobre zastupil Vanilla Ice ktory si zahral sam seba ()

Arnost.Dadak

Mám moc rád komedie. Rád se u filmu směju, má nás hlavně bavit a ne nudit. U tohoto jsem se celkem nasmal a 5* si zaslouzi tvurci za napad. Kdo z Vas kdyz byl skolak netouzil po hezke ucitelce. ()

zimi

Jo bavil jsem se dost, spousta dobrejch, hlášek a situací, sice už jsem viděl lepší a někdy těch sprosťáren již bylo moc, ale to už tak je a lepší než nějakej trapnej nehumor, u mě čistý čtyři hvězdy a klíďo na to někdy zas kouknu, doporučuji a jdu vyzkoušet tu fontánu!!!! :) ()

Maktoko

Adam Sandler , jeden z TOP komikov. Rola pre neho ako ušitá. Príbeh potrhlý ale fakt je to chytľavé a dosť komické. Hlášky z filmu vám ešte dlho budú rezonovať v hlave ***** ()

katikka odpad!

Snáď jediny vtipný moment bol súd učiteľky, ktorá zneužila svojho študenta... ďalej to bol len primitívny fekálny humor. V podstate som čakal komédiu typu Môj foter je lotor, bolo to ale ešte trápnejšie a absolútne nepozerateľné. Videných prvých 20 min stačilo. ()

runaway98

Není to špatný. Vlastně je to tak blbý, až je to dobrý :)) Místy fakt přehnaný a občas to připomíná nějakou hodně ulítlou parodii. Ale nejde říct, že bych se nebavila, spíš naopak. Některý scény mě naprosto dostaly. Mile mě překvapil soundtrack a Adam je super (jako vždycky). ()

mpet

Po dlouhé době film se Sandlerem, který mě dostal do kolem. Dlouho jsem se u jeho filmu tak od srdce nezasmál jako tady u tohoto šíleného fotra. Neskutečný frky a vtípky často hraničili až s trapností, ale tentokrát tu pomyslnou lajnu nepřekročili a dokonale pobavili. Asi to nevejde do sině slávy kinematografie, ale dokáže to dokonale pobavit. Za mě jasných 5 hvězd. ()

Jennifer600

Film kterej mě neskutečně bavil, nevíte co čekat, jak to dopadne a tak. Moc dobrý a Adam Sandler je prostě jednička, takže parádní film se super hercem v hlavní roli. ()

Oxytocin

Originálně sprostá komedie s narážkami na různá témata a dělající si legraci ze všeho možného (masturbace a použité ubrousky jako že má rýmu, domácí personál jako imigranti, incest mezi sourozenci s narážkou, že i Charlie Sheen by v tom měl zmatek, který to dělá s každým ...). Tahle komedie patří mezi ty lepší se Sandlerem a určitě pobaví různými situacemi. Např. Syn Sandlera je zesměšňován a proto mu táta poradí, ať se trochu pochlapí a on to použije v situaci s farářem, když je mu něco vytýkáno "...Víte nerozumím Vám ani slovo, protože Vám hrozně páchne z huby" a pak dostane pěstí :))) ()