Francouzská filmová komedie o potížích odvážného kaskadéra s tíživou finanční situací, svéhlavou snoubenkou a zženštilým hercem, kterého má zastupovat. Kaskadér Jean-Paul Belmondo má před svatbou s krásnou Raquel Welch, jenže jí dojde trpělivost! Navíc se o ni začal ucházet bohatý hrabě a tak získat znovu její lásku nebude vůbec jednoduché... (oficiálny text distribútora)

tucnakova

"I ty ukrutníku !" Jako malá holka jsem Belmonda sledovala nenápadně škvírkou dveřní ... a smích mé supertajné akce tenkrát právě při tomhle filmovém kousku vyzradil .... Kdysi bych dala jistojistě pět. ()

Delmondo

Dost možná nejlepší Belmondův film. Perfektní Jean-Paulova kreace homosexuála Bruna Ferrariho, u jeho scén jsem chcípal smíchy, to se prostě nedalo, jak to Belmondo zahrál. ()

hony23

Pro některé z vás nejlepší film s Belmondem, já bych pár lepších asi našel. Přesto je Zvíře silně nadprůměrnou komedií a je radost sledovat, jak se Jean-Paul vyřádil v hlavní dvojroli. Výtečně zahrál nejen drsňáka Mika, ale hlavně se vyblbnul na buzničce Brunovi. Totéž se ale dá říct i o božím dabingu Jirky Krampola. ()

Aidina

..." Škoda, mohli jsme se krásně doplňovat. Já debil, ty semetrika..." Jean-Paul Belmondo si vystřihl parádní dvojroli odvážného kaskadéra Michela Gauchera a zženštilého filmového herce Bruna Ferrariho. Belmondo je prostě ZVÍŘE, hraje s takovou chutí a živočišnou radostí, že je radost se na něho pořád dívat - jeho převlékací scéna za invalidu mě vždycky dostane:-)). A myslím, že i on se při natáčení tohoto filmu pořádně vyblbnul ()

Salvator

Parádní francouzská komedie s jedinečným Bebelem dokázala spolehlivě plnit soudruhům kina. Kdo z nás v té době znal těstoviny Panzani? ()

parazit

Ačkoliv je Belmondo často brán jako nezdolný ´akční´ hrdina, který s velkou noblesou dokáže přemoci převahu nepřátel, tak si myslím, že právě tato komedie ukazuje jeho přirozenost. Vždyť něco tak veselého a vtipného nejde zahrát...to musíte mít v sobě! Dvojrole kaskadéra a zženštilé filmové hvězdy ukazuje jeho hereckou komplexnost. Nehledě na to, že mezi přáteli lze často zaslechnout nějakou repliku a hlášku z tohoto filmu, což také ukazuje na to, jak je tento film nadčasový. Za mne jedna z nejlepších komedií, co spatřila světlo světa! ()

Saxos

Fakt vím. Nad pět chválaGótt☆ nejde. Míša Gošé, línej špagetovej Sannttoss. Savana v ohni, důchod pod zády, Ɓrůno Formule, Zippo v prdeli, sundejte ze mě dolů, fuj ženskou + LBRDCXSUI=÷[744FSENOE. Nad 100%. Závěr: doporučuji. ()

PTuranyi

Vynikajúca komédia, na ktorej sa dá zasmiať aj po rokoch. Skvelý Jean-Paul Belmondo v niekoľkých polohách od sebavedomého kaskadéra, mentálne retardovaného pre sociálku až po slaďučkého Bruna Ferrariho. Pritom v každej z nich sršiaci energiou a noblesou. Raquel Welch mu ako partnerka dokonale sekunduje. Keďže čo sa hnevá to sa rado má, okrem pracovných kiksov zábavu zaručujú partnerské hádky a pretože tu má Belmondo dvojrolu aj vtipná zámena postáv. To všetko živo doplnené skvelou hudbou Vladimira Cosmu. 90% ()

gpx

Zábavná podívaná pro celou rodinu, u které se nemusíte bát, že vašim dětem někdo začne valit do hlavy levičáckou agendu. ()

xander

Neskutočne zábavná a čarovná komédia, v ktorej vyniká neodolatelný Jean-Paul Belmondo. Tento snímok je natočený s chuťou a energiou, príbeh ujde skutočne veľmi rýchlo, gagy sú skvelé, úsmev nezmizne z tvári počas celého filmu. Jednoznačná ukážka ako sa točili nesmrtelné komédie, ktoré bavia aj dlho po svojom vzniku. ()

dawexx

Slavný italský herec (a posera) Bruno Ferrari je jedna z nejvtipnějších kreací, co jsem kdy ve filmu. Dohromady s Jean-Paulovou etudou na téma Naše velká rodina a návštěva sociálky, krásnou Raquel a geniální ústřední písničkou to bohatě stačí na 6 hvězd. Teda, vlastně jenom 5, no ()

Moraldo

Jednoznačný důkaz tvrzení, že líp už bylo. Alespoň co se filmové produkce týče. Neumím si dnes představit komedii, která by téhle sahala alespoň po kotníky. A ten skvostný dabing....Sakra, kam ten svět spěje... ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch

15.02.2023

Ve věku dvaaosmdesáti let zemřela v kalifornském Los Angeles po krátké nemoci americká herečka, modelka a sexsymbol přelomu šedesátých a sedmdesátých let minulého století, Raquel Welch. Smutnou… (viac)

Zemřel Jean-Paul Belmondo

Zemřel Jean-Paul Belmondo