Můj nový přítel

(amatérsky film)
Experimentálny / Dráma / Komédia
Česko, 2008, 18 min

Když vzpomínáme na minulost, vždy je zkreslená podle našich pocitů a je jen na nás, jak se s ní vypořádáme. Hlavní hrdinka vzpomíná na svůj vztah a společné bydlení s expřítelem a snaží se vyrovnat s rozchodem sledováním grotesek Bustera Keatona. (Rosana)

heyda

Můj nový přítel, No fonus, Pračlověk a Kroketmachr 1000 jsou jednoznačně nejvydařenější dílka této mladé sympatické režisérky. Uvidíme, co nám natočí dalšího. ()

SOLOM.

Experimentální to teda je, jen co je pravda – ovšem nejvíc se tu zkouší divákova trpělivost. Našlo by se tu hned několik pozitiv: pouštěné grotesky, doprovodná hudba při bloudění holky mezi „Liazkami“, žraní Banánu…Bohužel celkový dojem zbytečně kazí zdlouhavá stopáž a hlavně marný pokus o dramatičnost (zvláště pak u scény kdy všichni sedí ve sklepě, kouří dýmku a cucají se. Jo kdyby se to změnilo v grupáč, to by byla jiná…40% ()

korbitch22

Slovo experimentální je určitě na místě,zajímavý nápad ale zvláštní provedení.Kamera výborná,slabší ozvučení.Začátek mě velice bavil,ale pak se to změní v takovou psychadelickou grotesku s hudbou a tématem jenž mě bohužel nebaví. ()