Pračlověk

(amatérsky film)

Pyramida lidských potřeb v pravěku známá nebyla, ale náš Pračlověk si jí na vlastní kůži prožije. Co udělá obyčejného človíčka šťastným? (Rosana)

Jinpachi

Dobře sehrané, dobře zpracované, pravdivé, ale tak jako na poslední naschvál mladíkovi chybí před pohlavním stykem v peněžence kondomy, schází i tomuto snímku jakási šťáva, impuls, který diváka strhne. Nečekal jsem samozřejmě řežbu ve stylu Tarantinovských snímku, ani nic podobného, kde střeva létají vzduchem jako u rozzuřeného řezníka, ale že je to celkem nudné, je pravda. Ovšem na světě to tak je zařízené, že co se snaží být upřímné, je obvykle špatné. ()

O.Peta

Nápad se cení, tenhle je určitě zajímavý. Zavzpomínal jsem na loňské hodiny managementu, kde jsme tuto pyramidu taky braly. Dokážu si toto video představit i jako doplněk výuky. Preci jen praktická ukázka je vždycky lepší, zvláště když je to podáno s humorem. Jen škoda, že jsem na tento filmík nepřišel dřív, zkusil bych učiteli navrhnout, aby ho promítnul :) ()

korbitch22

Tak zatím ze všeho,co jsem od Rosany viděl,je tohle určitě nejprofesionálnější.Hlavní představitel mě opravdu pobavil,kombinace animace a hraného filmu je opět vynikající,skvělá hudba a navíc je to nejen poučné,ale zábavné!V pohodičce bych to nabízel školám na hodiny občanské nauky.Skvělá práce! ()