Wawer

Podobně jako Epizoda II i Epizoda III je směsicí více či méně povedených scének, je jich i pár, co jsou úplně o ničem ale je tam např. i naprosto geniální scéna jak Vader ztrácí kontrolu nad svým oblekem, takže je to opět plichta, 3* ()

KOZEL84

Všem třem speciálům sem nacpal pětky.Rýpance ve sledu scének napříč celou sérií (starou i novou),sou všechny vtipné a vyloženě trapných je málo.Od fandů pro fandy.Můj favorit je opilý Boba Fett ;)). ()

sima275

Jak jsem psal v Robot Chicken (TV Seriál), prostě jedna z nejlepších parodií co jsem kdy viděl! Délka tomu neubírá na kvalitnosti, právě naopak je třetí díl ještě lepší než předchozí dva! Ať žije Robot Chicken Wars 95% ()

Godhaj

,,Uncle Owen, this droid has a bad motivator!“ Závěrečné shledání s loutkovou parodií na Hvězdné války dopadlo stejně jako předchozí dva díly. Některé vtípky ujdou, mají nápad a člověk se u nich zasměje. Jenže pak je tu hromada nudných natahovaných scének plných trapných situací. Například nechápu, jak může někomu přijít vtipný Boba Fet hrající s Georgem Lucasem na elektrické kytary. ()

hiding

Můj pane. Stormtroopere. Můj pane. Stormtroopere. Můj pane. Stormtroopere. Jedna z nejlepších scének z dílu. :) 95. PS Podle mého hodnocení to vychází na nejlepší díl z trilogie. no asi to je i pravda. ()

DannyVlk

Nejlepší parodie na star wars jakou jsem viděl (ano lepší než family guy). Nezapomenutelné momenty, u kterých se s kámošem válíme pod stolem ještě teď po několikátém shlédnutí. Pro fanoušky sw povinnost, pro ostatní nepochopitelný díl robot chicken. Píšu sem komentář za všechny tři, ale trojka je nejlepší, víc času tomu rozhodně neuškodilo. ()

Yuddith

Každý fanoušek Star Wars by měl tuhle parodii znát. Už dlouho mě nic takhle nezničilo. (Brečela jsem smíchy, když šel Vader na záchod) ()

trotrbai

Poslední ale nejlepší díl Robot Chicken Star Wars. tentokrát sprosté slova nevypípaly ale prostě opět nejlepší parodie. tentokrát to bylo hlavně natočeno o životě palpatina. ()