Thor: Příběhy z Asgardu

• USA Thor: Tales of Asgard
všetky plagáty

Mocný Thor je teprve mladým princem, který sní o dobrodružstvích za zdmi sídla bohů Asgardu. Proto se tajně vydá na největší výpravu svého života, společně s bratrem Lokim. Co se však zpočátku zdá jako nevinná zábava, zvrhne se rychle do katastrofy. A je na Thorovi, aby čelil osudu, po kterém tolik prahnul, a zachránil samotný Asgard. (oficiálny text distribútora)

SG-1

"Zatímco chválím vaše zamíření na terč, je očividné, že jistý muž má vliv na vaše soustředění." -Brunhilda- ()

KoRner

Dosť slabé - Na to, že Marvel si "vypožičiava" veľa vecí z rôznych mytológií, v mojich očiach funkčnosť ich svetov výrazne zaostáva za DC comics. Film nemá tempo, poriadny dej ani vtip. ()

Herráček

Mladičký Thor, jiný zbraň než mocný Mjöllnir, Loku jako správný bratr a vlastně všechno dohromady... Ale přišlo mi to jako docela stupidní puberťácký příběh s lacinými vtipy... S hraným filmem se částečně doplňuje a částečně pře... ()

666Carnage

Rozmachaný Thor rozpoutá válku s Jotunheimem. Dojde ponaučení a napraví svoje chyby. Průměrná animace, ale i tak se jedná o pohodovou komiksovku, která rychle uteče. 60% ()

toi-toi

Marvel zobral Snorriho Eddu, pretlačil cez lis na cesnak a to čo z neho vyšlo predal ďalej v darčekovom balení - a hľa, vznikol Thor. Dlho som nemohol túto degradáciu mytolológie prekusnúť. Časom ma však začal i tento hrdina baviť a to sa týka i tohto detského príbehu z Asgardu, plného zvratov. To i napriek tomu, že sa nedrží ani comicsovej a ani mytologickej predlohy. Pobaví.. a to je hlavné.. ()

rgrohol

Celkem slušná animačka, která nás seznámí s pubertálním Thorem a asgardskou mytologií. Závěrečná bitva vypadá slušně a příběh se také celkem povedl, prostě lepší průměr. ()

Hapretor

Velmi tuctové, nenápadité, nudné, místy až blbé, trapně sladké, konec vyloženě fuj happy. Očekával sem úplně něco jiného! Nemá mít Thor, sakra, kladivo? A proč tady byl jako pakózní teendebil? Fakt ne. Mezi animáky to horší. ()

J. T. Kirk

Tak tohle se teda vůbec nepovedlo. Takovou blbost jsem dlouho neviděl, možná to bylo proto, že jsem doufal, že to bude něco, jako Thor. Tady se chová logičtěji a lépe Loki, než Thor, což mě nějak nesedí. Navíc Thor jako malé dítě je docela k smíchu. To je snad málo komiksů, které ještě nebyli zfilmované? Opravdu je nutné zfilmovávat takovéto blbosti? Řekl bych, že vůbec ne, ale to nech si přeberou ti, co se jich to týká. ()

pekas

Po zdejších komentářích a hodnoceních jsem mile překvapen. Příběh není vůbec špatný, v tak krátkém čase toho stihli docela dost. Já to vidím na 96%. ()

Vanguard77

Tenhle animák celkem mile překvapil. Prvních pár minut jsem měl obavy, ale podobně jako v hraném kolegovi to i tady nabralo spád a dokonce jsem se párkrát zasmál. Byl jsem více než průměrně spokojen :) ()

Jarlaxle

Bohužel není tohle dílo nic moc. Na to, že je film z letošního roku, působí animace, jakoby byla tak o 20 let starší... Děj je docela předvídatelný a vůbec působí trochu mdlým dojmem. Ne, že bych se u toho vyloženě nudil, ale stopáž mohla být o něco kratší (film má něco málo přes hodinu). Zkrátka jako bonus na DVD k Thorovi bezva doplnění. Jako samostatný film žádná sláva... ()

marien1039

Tenhle film jsme si omylem stáhli, když jsme hledali toho "hraného Thora z roku 2011". Překvapivě je to docela slušná pohádka, která má příjemný český dabing...na dnešní poměry... ()