Cena za lidskost

Z nakrúcania  - Meaghan Rath
Kanada / USA, (2011–2014)

Kamera:

Pierre Jodoin

Hudba:

FM Le Sieur

Sam Witwer, Meaghan Rath, Sam Huntington, Mark Pellegrino, Kristen Hager, Terry Kinney, Jason Spevack, Cindy Sampson, Angela Galuppo, Deanna Russo (viac)

Být lidský: nikdo nikdy netvrdil, že je to snadné. Ale je vůbec možné, aby to dokázala trojice spolubydlících, z nichž jeden je upír, druhý vlkodlak a třetí duch? Tento děsivý, ale zároveň zábavný a romantický seriál sleduje, co znamená být lidský, očima těchto tří outsiderů. Válečný veterán Aidan se obětoval za své muže a stal se upírem. I po 260 letech se však stále snaží vymanit z vlivu svého mocného učitele Bishopa. Josh byl nadějný student medicíny, který musel opustit svou rodinu a vzdát se nadějné budoucnosti poté, co ho pokousal vlkodlak. A Sally, před svou smrtí šťastně zasnoubená, se proměnila v ducha. Postupně Aidan, Josh a Sally zjišťují, že život po životě nabízí víc, než si normální lidé vůbec dokážou představit. (AXN)

Leffi

Přišel jsem k Being Human, jako slepej k houslým a tak ze zvědavosti hledal o co jde. Velkým potěšením pro mě bylo, že seriál existuje ve dvou verzích a tak jsem nechtěl být barbar a jako první jsem se koukl na GB verzi, protože jejich tvorba mě poslední dobou hodně oslovuje, ale bohužel v případě tohohle seriálu to žádný zázrak nebyl. S těžkým srdcem a velkou dávkou odporu jsem se tedy pustil do Kanadského remaku a musím uznat, že stavba příběhu mě zaujala mnohem víc, než starší verze. Až na pár kiksů si seriál udržel po celou sérii napínavost a ač se držel striktně předlohy, tak vybočil ve správných směrech a tim si zasloužil mou přízeň. Mám za sebou první sérii a už se těšim na další. ()

Eradin

První řada má skvělý spád, nové zápletky a všechno do sebe zapadá jako dobře postavené lego. Dva díly byly podle mého navíc, ale třináct dílů je přeci stejně lepší než jedenáct... Z druhé série jsem toho pravda moc neviděl, protože mi to zatím příjde o hovně. Postavy jako by se zastavili a nemají nic lepšího na práci, než řešit svoje osobní a citové problémy. Po třech okurkových dílech mě prostě přešla chuť dále pokračovat. Hodnotím proto jen první sérii. Pokud se někdy odhodlám dokoukat i tu druhou, nemůžu vyloučit, že nastane pád hvězd. ()

litllewitch

Tak takhle nějak má vypadat remake. Ne jako Skins. Mírné odchylky v charakterech tu nevadí, naopak jsou příjemné stejně jako nějaká vlastní dějová linie. Herci mají chemii a hrajou uvěřitelně. *Hodnocení po pilotu* ()

Darriel

Mám za sebou celou první serii. Dal bych mnohem lepší hodnocení, kdybych se každý díl nemusel dívat na ztrápený, ustaraný, bojácný, vráskami na čele pokrytý obličej Sama Huntigtona představujícího Joshe. Vážně nemůže být aspoň v pár dílech "vlkem". Ale to je spíš problém scénáře než herce samotného. Seriál má potenciál, ale tak dlouho nechat diváka čekat na nějakou akci je nelidské...Asi to má být vybalancované, aby se dalo natočit spousta serií a rejžovat na nápadu (navíc převzatého) dost dlouho. Takhle je to za 3*, přísnější hodnocení by snesl 11. díl. ()

majo2060

Další vydarený seriál :) proste sa im to podarilo a darí sa dalej :) výborný výber hercov prídu mi omnoho sympatickejší ako tý britský nemozem si pomocť ale britská verzia seriálu posobí nejak divne aj ked z nej vzišla americká aj ked to je jedno proste sa teším na pokracovanie :) ()

matryagy

Anglický originál je super,ale tohle si mi líbí trošku víc.Povedený seriál plný hezkých lidí, při jehož sledování se nechám ráda unést na vlně upíří a vlkodlačí módy ()

Sllada odpad!

Jeee jak jsem byl štasten, že jsem našel další serial ,kde dostanu vlkodlaka,upíry a dokonce i ducha ! Mno vlkodlak tam byl,ale choval se jak nějaká sženštilá uplakaná bukvice a ten upir příkladový metrosexual a ty dva navíc plakali ,že chtějí žít normálně tak se tento párečer homoušu sestěhoval do jednoho bytu, kde zjistili,že tam s nima bude ešte žena,která zemřela na menzes a je z ní duch. ()