Taylor Swift: Journey to Fearless

všetky plagáty

mira.l

Tak tohle mě nějak úplně nezaujalo, jednou stačilo. Nějak jsem nechápal, proč ve 2:10 h trvajícím "filmu" byly asi 3x v jeho průběhu závěrečné titulky, teď už tomu rozumím. No ale moh to někdo sestříhat. Celkově moc řečí a málo koncertu. ()

SeanLSD

Po dlhej dobe zase raz nejaká popová speváčka, ktorá ma absolútne uchvátila. Hovorím popová, pretože jej country obdobie, ktoré ju vynieslo k sláve, ma zas tak neuchvacuje. Ale sledovať to dievča s neuveriteľným zanietením a úžasnou osobnosťou sa nedá prestať - vobec sa nečudujem, že sa z nej stal miláčik Ameriky, tínedžerský idol a rekordman hudobného biznisu.. - sám mám už rok len kúsok k tomu, aby som jej každý deň posielal srdiečka... ()

ThomasCrown

Úžasne strávený čas pri sledovaní Taylor na jej koncertnom turné Fearless a v konečnom dôsledku aj jej životnej cesty. Dokument popretkávaný detailami z jej života plný videoklipov z koncertov, ktoré sú naozaj ako malé príbehy prenesené do reality. Teším sa na Speak Now tour. PS: See you fearless in Dublin:) ()

Pompaj

Fantastický dokument o turné Fearless, které škoda nezavítalo k nám. 5* z mých sympatií k této hudbě, ale jedna z mála dnešních interpretů, kteří dokáží zopakovat, ten samý výkon co zní z jejich studiového alba. 95%. ()