Tomihiro

Mecha anime jak od Moebia! Příběh není nijak složitý, sledujeme válku mezi armádou robotů a lidí, jejíž závěrečná bitva se uskuteční téměř o 1000 let později v post-apokalyptické prostředí pouště. Marně jsem hledal v titulcích Mistrovo jméno, přestože celý vizuál filmu z Moebia jasně vychází, člověk jen čeká zda se objeví i Arzak. Celkově je pro mě Dragon's Heaven velkým překvapením ("živá akce" na začátku filmu potěšila). ()

ledzepfan

Člověka mého ražení trochu nasere ten přístup, že je to docela dost Moebius, ale bez Moebia... Hodně to působí, že někdo v japonsku viděl nástřely Jodorowského nerealizované Duny a na drzovku obšlehnul co se jen dalo..(Téhle teorii by nasvědčoval i fakt, že minimálně jeden obraz je evidentně obšlehnutý Gigerův návrh právě k Duně).. Jinak je to ale vizuálně krásné scifíčko s oldschoolovou fantasy poetikou-tak jak to mám rád. ()

JamesSi

Kdo by řekl, že nejblíže k dokončené Jodorowského Duně bude 30-ti minutové mecha anime OVA (zbytek filmu je making of a hrané intro). Dokonce i vykradli některé koncept arty (tlustou sochu od Gigera). ()