Jablkový koláč ako trenažér prvého sexu už nečakajte. Inak sa ale hrdinovia komediálnej série Prci, prci, prcičky veľmi nezmenili, aj keď ako dospelí skôr než erotické úspechy zbierajú trapasy a straty. Trinásť rokov po tom, čo prvý diel vyvolal mohutnú erupciu pubertálnych komédií, sa na scénu vracajú prakticky všetci obľúbení "sexuálni štvanci", vrátane Jimovho otca a Stiflerovej matky. Vy sa preto radšej pripravte. Pre istotu na všetko. Najvhodnejšou zámienkou na stretnutie všetkých postáv bola podľa scenáristov stretávka. Troška bilancovania - Jim (milovník koláčov) žije s Michelle (milovníčka hudobných táborov) v manželstve, ktorému pomaly dobieha zotrvačník. Oz (najväčší slušniak) je úspešný televízny šporťák, ale doma mu to neklape, pretože chodí s typickou blondínkou. Z Kevina sa stal podpapučiar. Finch sa snaží snaží vyzerať ako svätec, hoci v skutočnosti má od neho poriadne ďaleko. Akurát Stifler sa vôbec nezmenil. Stále je to magnet na problémy všetkého druhu. Táto stretávka však nebude len o bilancovaní. Partia si spomenie na to, čo veľkého od života očakávali a ako málo v skutočnosti dostali a rozhodnú sa to napraviť. Mať dobrý plán samozrejme nestačí... (TV Markíza)

Pattrick

Přišlo mi to něco jako Sněženky a Machři Reunion.. Též se hrálo na dramatickou notu, než na tu komediální, ale amíci tam alespoň vtipné pasáže vložili. Čekal jsem větší řechtačku.. ()

RajmikCZ

What u doing? Doing shit... Tohle mě prostě nejvíc rozsekalo z celého filmu. Komedie jak se patří. Přehnaná sranda na každým rohu, je jí tam čím dál tím více a Stiffler? Konečně poznal Finchovo mámu a všechno mu splatil.. Návrat jak jsem si přesně představoval, nádhera.. Nemám k tomu dál co říct. ()

Danulka01

Já byla nadšená. čekala jsem něco plytkýho a nezáživnýho, protože to pokračování po letech bývají, ale bavila jsem se skvěle. Film svižně utíkal a je fakt, že to vyvolává nostalgii, ale kdo rád nevzpomíná na střední školu :) ()

dogzila

Teda zopárkrát sa človek zasmeje a občas aj z chuti. Ale toľko citov som popritom dostal, že honey od začiatku až do konca mi stekal po tvári. Bohužiaľ musím konštatovať, že to bol pre mňa dosť plastik. O pol hodinku by sa tento filmík dal určite zostrihať a nemusel z toho byť takýto trapokazoprc. Preboha čo to spravili s božským Stiflerom :((( ()

Farchio

Nějak tak jsem si to představoval. Předchozí díly byly plné věcí, o kterých se ve slušné společnosti nemluví, a tak byla každá scéna doprovázena dlouho zadržovaným smíchem s upřímným podtextem lítosti nad neštěstím, které právě postihlo hlavního aktéra. Přesně tak, první "Prcičky" byly pubertální a nedospělé, stejně tak jako jejich představitelé. A přesně to, jsem už od "Školního srazu" nechtěl! Chtěl jsem rozumné postavy s problémy, které odpovídají jejich věku a společenskému postavení, taky jsem tam chtěl chvilky, ve kterých se vám zasteskne, že zase nejsou mladý paka. Bylo to střídmě vtipné, hodně sexy, místy vulgární a z maličkatých částí na mě sálal ten "ubohej americkej humor", kterej by mi tam mohl chybět. A jinak respekt Stiflerovi za MCBP :-) ()

Salto

Nechápu co se na tom všem tolik líbilo... U mě nuda. Bez vtipů a bez zápletky. Dávám dvě hvězdy za dvě pěkný prsa Ali Cobrin nic jinýho nestálo za řeč. ()

Cabotin

Alyson Hannigan vzala fakt velké "hurá", má více brad než kterákoliv jiná žena a vypadá spíš jako matka Jasona Giggse. Ale bavil jsem se dost. Zejména vědomím, že ten film je téměř do důsledků jewish. A na to mám slabost, neb patřím k tomu etniku. Dobrých 15t minut si mohli tvůrci odpustit. Proč kupovat krávu, když mám chuť na mléko, že? :) ()

Yelush

Štvrté pokračovanie American Pie neprináša nič nové a ani prevratné. To že parazituje na prvom diely by nebolo až také zlé, keby to nebolo v takej obludnej miere. Duch úplné šialených situácií z prvých dielov sa nejako vytratil a pokusy tvorcov urobiť tieto situácie iné a nové na mňa pôsobilo veľmi umelo a tendenčne, takže v konečnom dôsledku som sa zasmial asi dva krát. Výkony hercov boli extrémne preafektované, neprirodzené, gestikulovali ako idioti a tak sa aj všetci správali, čo sa dospelým tridsiatnikom asi prepáčiť nedá tak, ako teenagerom, a nedá sa to prepáčiť ani scenáristom. Nehovoriac o tom, že Stifler bol taký trápny, až som sa čudoval že mu niekto hneď na začiatku nedal po papuli. Celkovo veľké sklamanie a nuda a len z nostalgie na jednotku dávam za 2*. ()

Dr.Cooper..

Jde vidět, že když se dá stará parta dohromady, tak to klape na jedničku. Dlouho už jsem se u žádné komedie takhle nezasmál a musím uznat, že jak stifler stárne, tak si to dává čím dál tím víc !! ()

Lucie505

Totálně skvělý! Měla jsem strach, že budu zklamaná (Prcičky jsou pro mě kultovní záležitostí pubertální doby), ale byla jsem mile překvapená! Druhá půlka sice slabší, ale i tak jsem se skvěle pobavila! Vyvážené, nepřehnané. ()

newSami

V prvej polovici sa zdalo, že to má dobre našliapnuté, potom na moje zdesenie a veľké sklamanie tomu absolútne došiel dych! Ešteže tam bol starý dobrý Stifler. ()

hardcoremuf

Samozřejmě nic nemá na první díl, ale jako pokračování méně povedených dílů nemá chybu! Minimálně tři hvězdičky za původní herce a jako vždy půl filmu táhne stifler se svými perverzními řečmi. Jedny z nejlepších prciček! ()

floppy4

Velke sklamanie, cely koncept jak cez kopirak, ktory sice v dvojke a trojke dost dobre fungoval, tu bohuzial straca a clovek caka viac. Dokonca uz ani Stifmajster svojimi hlaskami posobi skor jak vulgarny chudak namiesto fresh partyhuntera. A celkovo vtipu je tam mozno menej a ked aj je tak to nie je to co byvalo. Smutna rozlucka s prcickovskymi hrdinami, dobre ze som na to nesiel do kina, usetril som kopec penazi. ()

StandikK

Pro mě zklamním, až na úvodní scénu, jsem se docela nudil a moc se tomu nedalo ani smát. Rozhodně to nemá na 3 s podtitulem Svatba. Pozitivem bylo, že se zde, i když v pár vteřinových záběrech, objevili ty nejznámnější postavy z předchozích serii. O pár let později : Už jsem tento film viděl několikrát... a musím změnit hodnocení. ()

bejf

Bezesporu důstojný díl "prciček" tak jak je známe z dřívějších dob. Díky původním hercům byl tento film velkým příslibem, a pro mě výsledek nebyl žádným zklamáním, ba naopak. Vyjma slabšího místa dance show s Ozzem byl film poměrně nabitý zábavou a trochu také ohlédnutím za minulostí hlavních postav. Z filmu není cítit pouze návrat do teenagerského nadšení pro zábavu, ale i trocha poučení, že kariéra očividně není všechno. ()

doggLV

Veľmi som sa tešil na Reunion a starých známych :D.Jednoznačne najlepšie prcičky a najviac sa mi ľubila scéna s jimmovym otcom a mcpb :D ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Herečka a režisérka Sujata Day (Definition Please) byla najata, aby napsala scénář k rebootu kultovní americké komedie Prci, prci, prcičky. Film si objednalo studio Universal, které sérii produkuje… (viac)

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Tato zpráva je spíš pro zasmání. Ale co my víme. Adaptace mládežnické sci-fi Suzanne Collinsové už přes tři týdny suverénně kraluje americkému komerčnímu žebříčku. Nesundaly jej ani nové Prcičky, ani… (viac)

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

To nejdůležitější zatím nevíme: Vrátí se Stiflerova máma? Je to napínavé čekání, protože bez osvědčené MCBP to už nebude ono. I přesto ale čtvrtý díl Prciček vypadá téměř jako teen-comedy-verze… (viac)