Jablkový koláč ako trenažér prvého sexu už nečakajte. Inak sa ale hrdinovia komediálnej série Prci, prci, prcičky veľmi nezmenili, aj keď ako dospelí skôr než erotické úspechy zbierajú trapasy a straty. Trinásť rokov po tom, čo prvý diel vyvolal mohutnú erupciu pubertálnych komédií, sa na scénu vracajú prakticky všetci obľúbení "sexuálni štvanci", vrátane Jimovho otca a Stiflerovej matky. Vy sa preto radšej pripravte. Pre istotu na všetko. Najvhodnejšou zámienkou na stretnutie všetkých postáv bola podľa scenáristov stretávka. Troška bilancovania - Jim (milovník koláčov) žije s Michelle (milovníčka hudobných táborov) v manželstve, ktorému pomaly dobieha zotrvačník. Oz (najväčší slušniak) je úspešný televízny šporťák, ale doma mu to neklape, pretože chodí s typickou blondínkou. Z Kevina sa stal podpapučiar. Finch sa snaží snaží vyzerať ako svätec, hoci v skutočnosti má od neho poriadne ďaleko. Akurát Stifler sa vôbec nezmenil. Stále je to magnet na problémy všetkého druhu. Táto stretávka však nebude len o bilancovaní. Partia si spomenie na to, čo veľkého od života očakávali a ako málo v skutočnosti dostali a rozhodnú sa to napraviť. Mať dobrý plán samozrejme nestačí... (TV Markíza)

james11

I když poslední díly prciček hodnotím stejným počtem hvězdiček, uznávám, že tyhle se starou partou jsou lepší. Stifler opět nezklamal a celkem jsem se bavil, ALE... Vím, že to má být spíš prostoduchá komedie, která má za každou cenu spíš pobavit, ale ty absolutní "návraty ke kořenům" mě opravdu byly do očí. Stiefler se choval prostě jako Stifler a nemuseli tam půlku filmu říkat, co v minulých epizodách provedl a stejně byl zábavný. Pak tam ale byli namontování snad všichni, kdo se v první trojce trochu více objevili a mě se to nelíbilo. Škoda, že to tímhle směrem hnalo až moc. ()

Severus007

American Pie je jistota a tahle jistota nezklamala ani napočtvrté. Je mi líto každého, komu se to nelíbí. A taky jsem rád, že jsme poznali Finchovu matku. Globálně vzato vtipy a příběh odpovídají tomu, že účastníci reunion jsou o dvanáct let starší. ()

michalkop

Dospělejší než předchozí filmy. Zajímavé nápady. Není téměř přítomen fekální humor. To už jsme na cestě k dobrému filmu. K tomu přidejme Stiflera a tátu Levensteina a máme z toho výbornou komedii. Možná nejlepší z celé série. ()

L_U_M_P

Ked vidim hodnotenie 81% od 5854 uzivatelov, tak si predstavujem komediu, kde sa na zaciatku zacnem smiat a neprestavam ani pri zaverecnych titulkoch. Tu som sa zasmial asi 2x. Slabe, slabe a este raz slabe. 5/10 ()

Honzissis

Povedený návrat série... tento díl není přehnaný a díky všem účastníkům si filmek užijeme na plno. Návrat ke starým vtípkům v tomto případě zafungoval! ()

Epco

Možno je táto séria stále o tom istom, ale. Ale hlavní hrdinovia sú už niekde inde ( okrem Stiflera ). Veľmi príjemná nostalgia, ktorá mi na perách usadila aj keď mierna ale permanentný úsmev. A niekoľko výborných scén pri ktorých som sa zasmial nahlas. Osobne školské zrazy nemusím, ale pri tomto som mal pocit že som sa stretol po čase so starými známymi a to sa počíta. ()

ggggg

Bál jsem se, co z toho vznikne, ale příjemně mne to překvapilo. První 3 díly sice byly ještě krapet lepší, ale i tento díl stojí za to shlédnout. Jak tu už někdo podotknul, tak stopáž by mohla být trochu kratší, ke konci už tomu docházel dech. Proto jen **** , ale i tak je to příjemná kvalitní oddechovka pro teenagery. ()

Bodega_Bay

Jestli tohle mělo být ukončení celé série, tak by měl někdo zfackovat rejžu (lépe oba) a pak nasrat do chlaďáku na pivo scénáristovi (pokud to není ten samej, co rejža).....do chladivého vinného sklepa praštěných prciček totiž někdo zavlekl nechutně teplý, patetický, kýčovitý a neustále se ohlížející krabičák. Takhle teda ne, pánové. Sem tam pořádně ujetá scéna (Stifler rulezz) nemůže zachránit neustálé rozumbradování a snaha o "takoví jsme byli, ale už nikdy nebudeme, tak si ten víkend raděj ani neužijem, i když se budem tvářit, že si ho užít chcem". Že to nedává smysl? ....no, právě :-( ()

Treatys

Myslím, že po 4 nevydařených video filmech přišlo konečně to správné pokračování původního American Pie a vznikla tak skvělá komedie. Musím přiznat, že mě hned na úvod dostala první scéna a pak už se to jen vezlo. Rozhodně vydařené pokračování série a já nemůžu jinak než ho doporučit. ()

Mrtvobog

Čo čakať od 4-ho pokračovania Prcičiek? Asi všetko možné, len nie riadne dobrú a našľapanú komédiu. A to tento film je (hoci som čakal odpad, lacné gagy, vtípky, ktoré sme už videli atď). Plusom je aj pôvodné obsadenie, a hlavne - isté dozretie celej série (úvodná scéna bola ozaj pecková, ktorá dokonale naladila na zvyšok filmu). Ak bude pokračovanie, tak nech je aspoň takto dobré. U mňa zatiaľ najlepší diel z celej série (rátam však len prvé tri diely a tento). ()

Domtchaa

Jasna petihvezdickova zalezitost kdyby si to udrzelo latku kterou nastavila uvodni scena .. jasna ctyrhvezda kdyby to nemelo skoro dve hodiny a jen asi tri vtipny sceny na kterych stoji cely film .. takze to vidim tak na 7/10 .. ()

IronSide

Skvělý film, který by sice bez přechozích tří dílů nebyl takový jaký je, ale takto je předčil. Největším kladem je to, že se vrátila celá stará parta, bez které to čtvrtým dílem počínaje a sedmým snad konče už nebyl, ten správný American Pie. Kdo je fanouškem předchozích tří dílů, tak pro něj je tento film nutnost a bude z něj nadšen, protože mu dá přesně to co chce. Všichni jsou již dospělí, někteří mají své rodiny, ale přesto to jsou pořád oni a tak nechybí spousta úsměvných a humorných scén, kdy se pere dospělost s dobou kdy byli ještě na škole a především jejich generace s novou generací mladých. ()

sashator

Pro mě nejlepší zábava posledních několika měsíců (a možná i let)- příběh sice naprostá klasika, ale na druhou stranu člověk od takového žánru přeci nečeká žádnou velkou myšlenku. No a jelikož jsem první díly viděl době své maturity, je v tomto závěru série i kus nostalgie. ()

J!b

Začátek bezchybný, poté následovalo dechberoucí zamyšlení o radostech a strastech rodinného i nerodinného života party 30níků a jednoho značně asertivního táty a pak to se skřípěním a za mohutného reprízování starých gagů dosupělo do finále. Dostali jsme, co jsme si zasloužili.....včetně Stiflerovy mámy. ()

NSN

Parta již usedlejch týpků nadále pokračuje ve svým zakořeněným smyslu pro živočišnost, jen zastydlej Stifler si svou roli užívá až moc a někdy i důrazně nechutně. Nicméně patří to tam a žije to tam už i díky přirozený a povedený komediální struktuře s jednoduchou zápletkou dodávající punc odpočinkový podívaný. Nezapomnělo se ani na Jimova otce, kterej ač zprvu neměl o seznamku zájem, rád se pak experimentům oddává a po jeho zdařile zrealizovaný akci se samicí ve finální extázněpopcornový scéně nemám problém se zvýšením hodnocení z hvězd tří na čtyři. ()

Mark1983

Byl jsem na tento film zvědavý,protože předchozí film těchto režisérů Zahulíme,uvidíme 2 se mi hodně líbil a nasmál jsem se u něj,ale u tohoto dalšího dílu prciček mě tito režiséři zklamali a to už jenom s tím,že se ve filmu zase musela objevit tá trapná masturbace a další úchylné choutky.Ale to,jak malému dítěti na hlavě přistála ponožka,s kterou si jeho otec honil svého bimbase,je více,než trapné až nechutné.Mezitím v koupelně se ukájela maminka s pomocí sprchy, ...SAKRA!EXISTUJE TAKY JINÁ SRANDA,NEŽ HONĚNÍ ČURÁKA,SRANÍ A ZOUFALÝ LOVENÍ ŠUKÁNÍ? ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Herečka a režisérka Sujata Day (Definition Please) byla najata, aby napsala scénář k rebootu kultovní americké komedie Prci, prci, prcičky. Film si objednalo studio Universal, které sérii produkuje… (viac)

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Tato zpráva je spíš pro zasmání. Ale co my víme. Adaptace mládežnické sci-fi Suzanne Collinsové už přes tři týdny suverénně kraluje americkému komerčnímu žebříčku. Nesundaly jej ani nové Prcičky, ani… (viac)

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

To nejdůležitější zatím nevíme: Vrátí se Stiflerova máma? Je to napínavé čekání, protože bez osvědčené MCBP to už nebude ono. I přesto ale čtvrtý díl Prciček vypadá téměř jako teen-comedy-verze… (viac)