Macko Pu

• Slovensko Macko Pú (viac)

Vráťte sa v tomto dojímavom pôvodnom filme do Stoakrového lesa, znovu sa stretnite s obľúbeným mackom a jeho bláznivými, no vernými priateľmi a vychutnajte si čarovný rodinný zážitok. Keď smutný starý Híkaj stratí chvost, Sova pošle celú skupinku - Pua, Tigra, Králika, Prasiatko, Kangu a Rua - na bláznivú výpravu, aby pomohli Híkajovi a zachránili Christophera Robina pred záhadným Baksunom. Macko, ktorý plánoval iba nájsť trocha medu, nakoniec prežije veľmi rušný deň. V tejto vynovenej klasike inšpirovanej piatimi príbehmi z kníh A. A. Milna a vytvorenej v Disneyho legendárnom, ručne kreslenom štýle sa jedna z najobľúbenejších postáv na svete predstavuje úplne novej generácii. Úžasne svojrázneho Macka Pu plného nových piesní jednoducho musíte mať. (Disney+)

Sashmen13

Klasickej pú, humor je ovšem hodně top, jen prostě nemám rád jeho přístup k životu. To je: med a ostatní. I když na konci, pravda, porazí své inner demons a vše šťastně skončí. Jo a acid trip honey scéna je dost good: ) ()

michalkop

V rámci korona-maratonu jsem se podíval na tento film. Medvídka Pú jsem v dětství párkrát viděl a nepřišlo mi to nijak hrozné. Ale toto? Slabuduché, nevýrazné, trapné a díkybohu aspoň krátké. A nechápu, co na této postavičce Si Ťin-Pchingovi vadí. Vždyť si nejsou ani podobní. ()

AnniqueCh

Na to že tenhle animovaný film pro děti Medvídek Pú je z roku 2011 a v těhle letech se málokdy stává aby bylo na televizních obrazovkách vidět něco povedeného tak tenhle film to dokazuje, tenhle film se svou animací i dějem téměř shoduje se starou dobrou animovanou seriálovou verzí Dobrodružství medvídka Pů. ()

rhodos

Ráda jsem se vrátila do dětských let. V dětství byl "Medvídek Pú" má oblíbená kniha, takže jsem si nemohla nechat ujít ani jeho filmové zpracování, které je hravé, vtipné, s novým příběhem, přesto má své kouzlo a nadčasovost. Tento film je velmi kvalitni animák, který však není pro každého, ale pouze pro malé děti a dospělé, kteří neztratili dětskou duši a rádi se vrací do dětských let. Viděno v originále. ()

Levi_Kornoa

Tříletý klučina koukal se mnou a byl nadšený... a já taky! Medvídek Pú byl součástí i mého dětství a jsem rád, že jsem teď, v roce 2021, objevil tenhle už 10 let starý, ale pořád skvělý film. Hlášky se opravdu povedly, smál jsem se hned několikrát. Vizuální stránka je nádherná a tvůrci měli skvělý nápad zpracovat děj tak, aby se odehrával na stránkách knihy - interakce zvířátek s písmeny byla pěkným zpestřením (jenom může být trochu matoucí, že písmena tvoří anglická slova, ale to nelze vytýkat, nejedná se holt o českou pohádku :D). Musím pochválit i závěrečné titulky, které jsme díky doplňujícím animacím zhlédnuli úplně celé. Na pozadí nám k nim hrála písnička "So Long" od Zooey Deschanel, která mi taky vykouzlila úsměv na tváři. (♪ "You test my nerves, it makes me stronger, so can you bother me a little bit longer?" ♫ ) A nakonec - velká pochvala také českým dabérům a předkladatelům, protože ty rýmy v písničkách fakt sedly. Zasloužených pět hvězd! Tolik k filmu za mě, na závěr jedno mimochodem: Mimochodem, četl jsem v jednom komentáři, že tento film je "morálně pokroucený" a že ''považuje za normální ubližování druhým nebo jejich regulérní šikanu" a že to nemá s "kladnými vzory nic společného". Každý má svůj názor, nicméně pokud je TOHLE morálně pokroucené, jaká slova chcete použít pro současné pohádky plně bojů a zloduchů? Pokud někdo chce pohádku pro děti s jen výhradně kladnými a "výchovnými'' prvky, bojím se, že ji nenajde. Ony totiž i ty negativní prvky můžou vést k poučení. A bezchybné kladné vzory dětem asi moct nepomůžou vyrovnat se se svými vlastními chybami a selháními. Navíc je tu ještě něco jako humor typu "dokážeme se zasmát i nepříjemným věcem". Ale samozřejmě... vždycky existují dva pohledy na věc. Záleží, jestli chceme vidět sklenici napůl prázdnou, nebo napůl plnou. ;) ()