Dr. Blake je první rok na praxi. Bojuje s osamělostí, trápí ho pochybnosti o sobě a ještě má spory s vrchní sestrou. Když se setká s krásnou pacientku, která je k němu neuvěřitelně laskavá, udělá Blake cokoli, aby zůstala v jeho péči... Orlando Bloom září jako Martin Blake, ambiciózní, ovšem velmi úzkostlivý mladý lékař, jenž se horlivě snaží zapůsobit na své nadřízené a kolegy: primáře Waylanse, sebevědomého internistu Dana a zdravotní sestru Theresu. Jenže okolnosti Martinovi nehrají do noty, navíc mladý lékař ze sebe nedokáže setřást nejistotu. Když je do nemocnice přijata osmnáctiletá Diane (Riley Keough) s infekcí ledvin, dodá Martinovi tolik sebevědomí, kolik jen může pobrat. Jenže když se její zdravotní stav začne zlepšovat, Martin se bojí, že ji ztratí, a tak začne manipulovat s její léčbou ve snaze udržet Diane nemocnou, hezky v jeho blízkosti... (HBO Europe)

mekaka

Tešila som sa na herecký výkon môjho obľúbenca, no ten neprišiel. Vrcholilo to až do doby, keď prestal byť film zaujímavý a prešiel do nudy a čakania na koniec. Scenár tomu nepridal, ba priam uškodil. Nápad zaujímavý, ale nedotiahnutý do detailov, ktoré k takémuto žánru jednoznačne musia patriť. Aj keď nerada, ale spravodlivým hodnotením sú dve hviezdičky. ()

WoodoX

Dá sa to ohodnotiť jedným slovom - zaujímavý film. Veľmi zvláštne rozprávaný príbeh, všetko odsýpa príliš rýchlo, až vlastne stratíte puto medzi vami a postavami. Popravde som ani nepochopil koniec, neviem o čo autorom šlo, celkovo sa jedná o dosť rozporuplný počin. ()

romanz123

Je to jubilejní 1000. film, který tady hodnotím, ale bohužel spadá do kategorie "nic moc". Hlavní problém vidím v chabém scénáři, z toho se asi nedalo nic moc lepšího vytáhnout, ani kdyby se toho ujal schopnější režisér a přesvědčivější hlavní hrdina než Orlando Bloom. Pochvalu si tak zaslouží jen pár herců ve vedlejších rolích. ()

Mark1983

Podle mého názoru se jedná o thriller,který se jako thriller nechová,ale chová se spíš jako dost průměrné drama.A jelikož jsem od filmu očekával trochu víc,byl jsem i zklamán,i když se nejedná přímo o odpad,ale o film na jedno kouknutí. ()

Mastik222

Filmů z touto tématikou už jsem pár viděl a sice v určitých věcech, to bylo zajímavé, ale když už to vypadalo, že to bude zajímavější tak to skončilo. Jako takovej divnej konec jsem fakt nečekal. ()