Alvin a Chipmunkovia 3

• Česko Alvin a Chipmunkové 3 (viac)

Tentoraz naši starí známi vyrážajú užiť si vianočné prázdniny na luxusnú zaoceánsku výletnú loď plnú dovolenkárov, ktorú svojimi výčinmi dokážu zakrátko obrátiť celkom naruby. Chipmunkovia a Chipettky stvárajú na parníku jedno huncútstvo za druhým a spestrujú tak vianočnú plavbu po mori nielen sebe, ale aj všetkým ostatným pasažierom. Všetka zábava sa končí vo chvíli, keď stroskotajú na opustenom ostrove, z ktorého, ako sa zdá, niet úniku. Čoskoro sa však ukáže, že ostrov nie je až taký opustený, ako spočiatku vyzeral. Alvin a jeho priatelia aj tu stretnú nového kamaráta! Spoločné dobrodružné putovanie po ostrove prinesie všetkým mnoho zábavy, ktorá vyvrcholí obrovským prekvapením. (TV JOJ)

AdamesWWE

[5/10] Jednotka je celkom zábavná, dvojka menej, trojka je priemerná, ohraná, neprekvapujúca, naťahovaná, miestami nudná. Sem tam poteší pekný záber na ostrov, niektoré vtipné scénky sú fajn, škoda že väčšina orientovaná pre čisto detské publikum. Dúfam že touto častou sa táto séria končí. ()

Paity odpad!

Alvin a Chipmankové 3 je další z řady filmů, který sebral v Americe peníze bůh ví kde a také bůh ví proč. Je to samozřejmě odpad se vším všudy. ()

Dyas

Troufám si říct, že to je nejhorší díl série a to jsem ani neviděl první díl. 2* za roztomilé Chipmunky a Chippetky a za pár zábavných scén.. ()

ThomasCrown

Chipmunkovia sú už stávkou na istotu. Na istotu síce priemerného filmu, ktorý je však príjemným spestrením dňa a u mňa nikdy nič nepokazí. Skvelý výber hudby a oceňujem zmenu prostredia za výletnú loď a ostrov. ()

buzzwoody odpad!

Jestli je tohle určeno dětem, chudáci. Scénář, herecké výkony, vtip, všechno pod bodem mrazu. Klišoidní, trapná, hloupá srajda, která stojí jen na veverkách, protože tam prostě jsou. Něco jako malí, chlupatí mimoni, který bych do jednoho vzal a včetně Alvina rozřezal zubatým, tupým nožem. Člověk by z takovýho hnoje z fleku chytil rakovinu. Naprosto nekoukatelný a kdybych nebyl donucen se na to podívat, po jednom pokusu o vtip bych to vypnul takovým způsobem, že by to už nikdo nezapnul. ()

spiritus

Nevím moc co k tomuto polo-animáku napsat, snad jen to, že sice je to celkem srágorka, ale díky svým dětem pro to mám tak trochu slabost. Musím se tu zkrátka přiznat. :-D ()

HonzaSim

První díly nejrůznějších trilogií bývají nejlepší a jinak to není ani v tomto případě. Po slabším druhém pokračování jsem byl zvědav, jestli se dojem vyrovná a třetí kousek se umístí mezi nimi. A skutečně podle udělených procent je dvojka na druhém místě a já s tím můžu jen souhlasit. Zase jsem se celkem bavil a navíc nechyběly hezké scény jako v úvodním dílu. Místy to opět balancovalo na hraně trapnosti, ale dejme tomu, když je to hlavně pro děti. Ovšem protivná trosečnice byla velký úlet. Do děje se vůbec nehodila a druhou půlku mi trochu otrávila. Příjemným překvapením byly "Chipmunkčice," či jak je mám nazvat. Všechny tři na první pohled zapadaly do páru, že už tomu chyběly jen tři svatby. Roztomilá byla i jejich slovenština, která jim přidávala na půvabu. Co říct závěrem. Příjemné zakončení příběhů roztomilé trojice. Tedy doufám, že to byl poslední díl, protože se to podařilo uzavřít celkem důstojně. 60% (PS: Absolutně nepochopím ty, kterým se nelíbila už jednička a přesto se musí podívat na dvojku i trojku, aby mohli napsat svůj opětovný projev výkalů. Vy jste fakt beznadějní.) ()

Matixed odpad!

Prostě ne! Ty malé veverky mi přijdou neskutečně otravné a když začnou něco zpívat, tak to je teprve peklo. Herecké výkony hrstky postav, které nejsou CGI byl otřesný. Nehledě na to, že použité vtípky si režisér vytáhl z nosu a zápletku vymýšlel pravděpodobně až během natáčení. ()

Lilloos

To je taková hovadina! Jediné, co ušlo, byly písničky. Jinak je to jen trapárna, za kterou by se snad styděl i Disney channel. Charaktery postav se mění z otravných na naprosto nevydržitelné kvůli pavoukům, dospívání a nebo prostě jen tak, aby se něco dělo. A co byla proboha zač ta Zoe!?! Scéna s mangem celkem povedená, narážka na Pána prstenů vtipná, ale ty další (Trosečník, Pokemon) už přehnaně "nenucené". Tvůrci si nejspíš vzali za cíl, vtlouct dětem do hlaviček co nejvíc "světových" jazyků (po slovenských dilinkách přichází francouzský svůdník a magor). Pro příště by neškodila lekce čínštiny...vlastně ne, upřímně doufám, že žádné další příště už nebude. ()

lardko

Tak tenhle díl se fakt nepovedl první a druhý díl byl dost dobrý , ale tenhle díl byl strašně nudnej pár dobrejch scén , ale jinak strašná nuda. ()

Matli

O hodně horší než dvojka. Děj je naprosto stupidní. Samozřejmě pro děti super, ty se rádi koukaj na celej film skákající veverky. Hvězdička za opět dobrý písničky. 17% ()

Wolvie odpad!

Stejně příšerné,otravné,upištěné a zavrženíhodné jako předchozí díly série a jednoznačně jeden z nejhorších filmů roku.Kdyby měli Chipmunkové aspoň nějakej guilty pleasure potenciál... ()

pospech11

Když se člověk chce odreagovat od všech akčních a sci-fi filmů, plných výbuchů a šílených střihů, je Alvin a Chipmunkové ideální film. Nemusí se u něj myslet a člověk může vypnout, trojka je stejná jako předchozí díly, ale nic hrozné to není. ()

Olík

Potřetí jsme si společně s Jasonem Lee mohli zplna hrdla zakřičet „Alvinééééééééééé“………tentokrát ala Robinson Crusoe šmrncnutý Tarzanem. Pokud mohu soudit, tak „trosečník styl“ sluší Alvinovy a spol. o chipmunčí chlup víc, než předešlé dvě pokračování. V Chip-Wrecked se přesouvá zpěv (jestli lze tedy chipmunčí skřeky zpěvem nazývat) a sním spojené eskapády lehce na druhou kolej a jde více o dobrodružství a bezprostřednost. To je fajn, ale jinak se film v porovnání se svými předchůdci nikam příliš neposunul a stále zůstává záležitostí pro později narozené. ()

BeranSon

Oproti otřesné dvojce to jde, je vidět, že tvůrci se chtějí posunout dál a tak vymýšlejí čím dál tím pestřejší zápletky. Prostředí ostrova sedělo všem zúčastněným. Jason Lee zkrátil sestřih, krapánek zhubl a opět tahal film ke dnu. Je celkem kýčovitý a moc neumí prodat svojí práci, ale nijak nevyčnívá, protože všechno ostatní charaktery (hlavně ty lidské) jsou bídné taky. - 4/10 - ()

Eki

Myslel jsem, že by to mohlo být důstojné zakončení této veverčí trilogie. Zmýlil jsem se. Ta úroveň neustále klesá. Ještě si pořádně rozmyslím, jestli se podívám na případné další díly. Teď musím rychle zapomenout. ()

Yancl

Nemohu si pomoct, ale já se bavil pouze u prvního dílu. Ten nepostrádal nutnou dávku zábavy, dobrodružství, dokonce i jemné originality a nesl se na vlnách klasické pohádky pro celou rodinu. Tohle vše 'trojce' chybí .. vše se tragicky opakuje, což je stále ta stejná a obehraná písnička - akorát to autoři okořenili tropickou džunglí, která ale v duchu atmosféry nemůže nic zachránit. Pískání Chipmunků leze spíš na nervy, žádný dechberoucí song ani zapamatovatelná scéna. V mých očích opět pád dolů - možná ale tento díl poslouží jako zábavné kino pro nejmladší diváky ve věku 3+ .. [29%] ()

cerbygerby

Třetí pokračování chipmanků jsem už ani nechtěl tak nějak moc vidět, protože po druhém díle, který už byl trochu nudný jsem si říkal co přinese ten třetí, ale docela mě to překvapilo, protože se nejednalo jen o zpívání, ale šlo tady i o nějakou akci, která určitě pobavila... takže za mě 4* a 70% ()