Alvin a Chipmunkovia 3

• Česko Alvin a Chipmunkové 3 (viac)

Tentoraz naši starí známi vyrážajú užiť si vianočné prázdniny na luxusnú zaoceánsku výletnú loď plnú dovolenkárov, ktorú svojimi výčinmi dokážu zakrátko obrátiť celkom naruby. Chipmunkovia a Chipettky stvárajú na parníku jedno huncútstvo za druhým a spestrujú tak vianočnú plavbu po mori nielen sebe, ale aj všetkým ostatným pasažierom. Všetka zábava sa končí vo chvíli, keď stroskotajú na opustenom ostrove, z ktorého, ako sa zdá, niet úniku. Čoskoro sa však ukáže, že ostrov nie je až taký opustený, ako spočiatku vyzeral. Alvin a jeho priatelia aj tu stretnú nového kamaráta! Spoločné dobrodružné putovanie po ostrove prinesie všetkým mnoho zábavy, ktorá vyvrcholí obrovským prekvapením. (TV JOJ)

Pierre odpad!

Vrchol trapnosti. Chipmunkové ztroskotají kvůli Alvinovým bůbůstkám na ostrově a jejich pán Dave se je snaží zachránit. Jim na ostrově mezitím začíná hrabat a potkají jakousi psychopatku která je posedlá pokladem z Ostrova. No, není to vtipné? Ne není milí tvůrcí, je to SMEŠNÉ!!! Jednička byla fajn rodinná komedie, dvojka byla typická ne příliš povedenná dvojka, ale tady tenhle film je hitparáda trapnosti. Je to nereálné, hloupé, blbé, nevkusné a vy celou dobu koukáte na plátno a v duchu se ptáte co to je?? A tak se tedy ptám: CO TO JE??? ()

kaylin

Co si budeme namlouvat, Chipmunkové jsou snesitelní asi jako mravenci ve spoďárech. Nebyli vtipní poprvé, už vůbec ne podruhé, ale stejně jsme se s nimi mohli setkat i potřetí. Aby toho na mě nebylo mnoho najednou, musel jsem si sledování dvojky a trojky rozdělit do dvou různých dnů, protože najednou bych je asi nedal. Pozitivum je skutečnost, že se konečně dostáváme z prostředí nahrávacích studií a soutěží, nesoustředíme se na hudbu, ale na životy Chipmunků a Chipettek. Dave jich všech šest adoptoval a teď se s nimi vydává na dovolenou. Alvin samozřejmě musí všechno zkazit a zaručeně je z něj jeden z nejotravnějších chlupáčů, co se kdy objevili ve filmu. "Alvin a Chipmunkové 3" vracejí Dava do hry a Jason Lee má zase jednu pitomou roli do své filmografie. Asi navždy zůstane Earlem, jehož karma nikdy nebyla naplněna. Bohužel. Pozitivní na trojce jsou pak jen pouze popkulturní narážky, které jsou minimálně úsměvné. Narážky na "Pána prstenů", "Ztracené" a "Trosečníka" nejsou geniální, ale lepší než drátem do oka. A Simone je rozhodně borec. Alespoň v první chvíli. Nedivil bych se, kdybychom se dočkali čtvrtého dílu, ale stejně tak bych netruchlil, kdyby nic takového nepřišlo. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/07/runaways-rok-jedna-nedotknutelni-johnny.html ()

honajz2

Něco ocenit musím. Neměl jsem u filmu myšlenky, jestli by nebylo lepší místo přeskakování film smazat. Nebo ho vypnout. Ale tenhle film se dal dokoukat do konce, i když to byla muka. ()

Figu

Jestli byla jednička a dvojka průměr a to těžký, trojka se do něj už nevydrápe. Naprostá zbytečnost, při které je třeba často hezky zavřít oči. 35% ()

Nach

Stále ta samá nuda. Jediné zlepšení zde je v tom, že je jinak pojatá linka hlavního záporáka, který zde vlastně chybí, co ze závěru můžu usuzovat. Postavy jinak nezajímavé. Logika shořela kdesi uvnitř vulkánu před začátkem filmu a těch pár songů již mi také úsměv nevykouzlí. Takže vážená partičko Chimpunků a Chipettek, je to na hranici jedné až dvou hvězd. 45% ()

Juto

Predchádzajúce dva filmy som nevidel a toto pokračovanie bolo na začiatku zaujímavé. Má to svoje dobré momenty a to hlavne, keď Jason Lee a David Cross majú zábavné výmeny názorov. Ale okrem toho film nemá, čo ponúknuť, je do hlúpy film a bez zábavy. 3/10 ()

DivX

Už třetí pokračování filmů o zpívajících potkanech, které se hodí tak akorát na nedělní dvě hodiny ráno když člověk nemůže spát. 40% ()

Ryuuhei

Jednička byla dobrá, dvojka špatná a tohle byla už totální hovadina a ždímačka něčeho, co mohlo skončit už prvním dílem a vůbec by to nevadilo, naopak. A to mě potěš, že se chystají ještě další díly. Větší tragédii z toho snad už udělat ani nelze. ()

BoncheR

Nebolo to dobré...uznajme si. Nebolo to ani lákavé pre deti. V kine som viac krát počul: "Mami, mne sa chce spinkať" alebo " Mami, poďme už domov". Celkovo to nebolo také lákavé. Taká menšia blbôstka pre filmových NE-gurmánov. Scenár bol písaní tak roztržite až to pôsobilo jemne strašidelným dojmom. To s tou ženskou čo tam stroskotala bola úplná blbosť...ale čo už. /40%/ ()

Jazzzz

Dvojka byla z celé série rozhodně nejslabší a nejhorší. Trojka už je zase celkem funny. Ostrov se mi libí, zpívání již nehraje hlavní roli a je odsunuté na vedlejší kolej. Děj na ostrově je celkem zřejmý a jednoduchý, najít chipmunky a přes drobné komplikace opustit ostrov (to píšu jen pro ty hlupáky co děj neobjevili)... Dvojka mi přišla chvílemi až trapná, zatím co trojka už si zase drží onu úroveň pohodové rodinné komedie. Jestli si někdo troufá soudit, že se to ani dětem líbit nebude, pak se proberte!!! Zajděte si do nejbližšší školky a podívejte se kolik žáků má aktovku s Chipmunky, a já si myslím, že co se týče hodnot tohoto fimu, nebudu se bát ho dětem nikdy pustit, protože Alvin a celá ta skupinka opravdu působí dojmem dětí, které dělají chyby a hlouposti, ale jsou schopni se ponaučit, A Jason Lee, když by si odpustil to svoje stále řvaní: "AAALVINéééé" tak by možna vyniklo, že hraje opravdu výborně svoji roli rodiče. ()

vyfuk

Nic moc. Jen takové lákadlo pro fanoušky minulých dílů. Příběh byl na mnoha místech přímo předvídatelný až to bolí. Hudba je neodmyslitelnou součástí filmu, ale co je moc to je moc. Nemám ani tak na mysli hudbu jako takovou, ale hudební hvězdy, které se chtějí prosadit ve filmu. To je ubohý. Jinak je film doplněn poslední populární hudbou, ke které příliš kladný vztah nemám, ale byla uspořádána uspokojivě. Nechápu proč dvojka byla méně úspěšnější? Tento díl by měl dostat označení sci-fi. Na čtyřku do kin bych nešel asi ani zdarma. I ta dvojka možná byla příliš. Děkujeme, odejděte! ()

Dagoussek

Chipmunkové na pustém ostrově s bláznivou ženskou hledajíc ztracený poklad... a pořád zpívají a zpívají a mě se to pořád nelíbí. ()

Koda

Přátelé, kolikrát jste četli, nebo viděli film o tom, jak se člověk dostane na opuštěný ostrov a tam zažívá dobrodružství s domorodci. Podle mě to zná každý a zřejmě po nějaké době to přijde už celkem nudné, aby se to opakovalo u dalšího filmu... bohužel tomu tak doopravdy je ve třetím pokračování našich superhvězd a Chipetek, kteří se opravdu ocitnou na opuštěným ostrově a aby to nebylo málo, tak na tom ostrově už žije slečna Zoe, prakticky bez jídla 10 let a v dobré náladě, ačkoliv nemohla stále najít skrytý poklad. Do toho Dave se je snaží najít a Ian si k tomu vezme pelikáni oděv a chová se s prominutím jak magor. Aby toho nebylo málo, tak se ze Simona stane romantický francouz, kterého kousne had. Není to už přehnané? Nesmí chybět ani nálož už oposlouchaných písniček jako Bad Romance, Firework. Pár momentek mě ale pobavilo, třeba jak Alvin zvolal: "Au moje kuličky" při souboji o jídlo s Mangem. Možná ale to ale přehnali s hazardem na lodi. Přece jenom jsou ještě Chipmunkové děti a Alvin se oblékal až moc společensky, až to bolelo. Film jsem si ale užil. ()

HiddenDragon

Mne prijdou vsechny dily "Chipmunku" kvalitativne podobne. Tak davam vsem stejne (prumerne) hodnoceni. Kazdy je trochu necim jiny a jsou to samozrejme detske filmy, a tak by se k nim melo pristupovat. Treti dil je sice vpodstate nastavovana kase, ale nenudil jsem se. Je to megaporce chlupate roztomilosti a animace je opravdu velmi detailni a hezka. Pisnicek je hodne, a i kdyz si je clovek tezko zazpiva (anglicke mnoukani na Lady Gagu, Destiny's Child, Katy Perry... :-), na podupani nohou do rytmu to staci:-) Pokud prekousnete infantilni forky typu pad na drzku, je to prijemna oddechovka s letni atmosferou (castecne toceno na Havaji). Proti hranym prisernostem z Disney Channelu jsou Chipmunkove porad stravitelnejsi. ()