Koža, v ktorej žijem

• Česko Kůže, kterou nosím (viac)

Dvanáct let po smrti manželky, jež zahynula v explodujícím autě, se renomovanému plastickému chirurgovi Robertu Ledgardovi (Antonio Banderas) podařilo vyvinout odolný typ kůže, který by byl býval jeho milovanou zachránil. Šarmantní muž posedlý ideou, jež sahá za hranice bioetiky, se nenechá spoutat skrupulemi ani v okamžiku, kdy se rozhodne svůj vynález testovat. (oficiálny text distribútora)

Lumpicek1979

Antonio Banderas v jedné z nejlepších rolí jakou mohl zahrát, excelentní výkon i celkově film bezpochyby, je to točené jinak, ale tím lépe, výborný filmový zážitek. ()

Polda99

Almódovar dovedl tento svůj film k dokonalosti, nelze mu nic vytknout. Typický lehce zvrácený Almódovar, po režisérské stránce mistrně odvedená práce doplněná nenápadnou hudbou, která přitom perfektně pomáhá umocnit atmosféru. Bohužel příběh mě nedokázal oslovit tak jako u jiných režisérových filmů. Krásný působivý film, leč s Almódovarem jsem tentokrát nebyl na stejné vlně... ()

scorpio777

Dosť ma hnevá, že ČSFD nemá hodnotenie po pol hviezdičkách. Určite by tam bolo 41/2. Zvrátený námet, scenár, ktorý nám Pedro porozprável "len tak". Konečne som si po dlhej dobe zas užil Banderasa. Klobúk dolu LOS MAESTROS. Už sa neviem dočkať ďalšieho úletu do filmovej "almodóvaroladie". ()

mina_harker

Mému nejoblíbenějšímu filmu "Vše o mé matce" se ani zdaleka nevyrovná - nevtáhl mě tolik do děje, neprožívala jsem u něj tak silně osudy postav a emociálně se mě příliš nedotknul, ale přesto se jedná o dobře udělaný film, kterému nemůžu nic moc vytknout - režijně zvládnuté, herecky dobře obsazené a zahrané, krásná hudba. 3 a půl hvězdičky, zaokrouhluji nahoru kvůli andělsky krásné Eleně Anaye. PS: Antonio Banderas dokazuje, že pod vedením dobrého režiséra s kvalitním scénářem umí docela dobře hrát a je ho škoda pro podprůměrné hollywoodské produkce. ()

Upswing

Zo začiatku mierne sklamanie ktoré ale rýchlo vyprší v neočakávanom rozuzlení príbehu ... Po veľmi dlhom čase Banderas ukázal svoj herecký talent, ako inak u Almodóvara. Už som ani neveril že po toľkých sračkách ho uvidím v niečom tak zaujímavom tak dobrého ! Bol som nadmieru spokojný a ani moja matka pritom nezaspala. ()

misiacik

Zo začiatu pútavý príbeh ktorý sa po príchode tygríka zmenil na nudné z otázkou prečo to takto jednoducho autor odflákol? Pre mňa nuda a chcel by som vedieť ako vyformoval muskulatúru z chlapa na ženu. No Antonio to zrejme zvládol s jednou rukou v anuse a myšlienkou jednoduchou. ()

Uframufrag

Moj nazor na tento film uplne vystihol uz komertar od: "LIVINGDED" Film o tom, jak si udělat gumovou Anču. Postačí unést chlapa, udělat mu vagínu a můžete ho šukat :-) ()

niki7123

Pedro Almodóvar trefil do černého. Tenhle psychologický thriller potrhnutý skvělými hereckými výkony dovolil nahlédnout do mysle člověka, který udělá vše proto, aby byl se svou milovanou. Námět filmu velice zajímavý. Retrospektívne vyprávěný děj zaujme natolik diváka, že do konce se dívat je povinné. Zlatá palma. ()

JARDAHONDA

Z počátku sledování filmu jsem se ztrácel v ději, po první třetině se skořápka rozlouskla.............. můžu tedy jen konstatovat, že P. Almodovar ztvárnil vskutku originální námět, i když s poněkud odvážným tématem. Tento bizarní snímek mě nenechal klidným a můžu říci, že mi zůstal dlouho ležet v hlavě. Na tento psychologický film musí mít člověk opravdu náladu i žaludek. Každopádně u mě dobrý **** ()

JMA

Týjo..Nic podobnýho sem ještě neviděla a musím se přiznat, že snad už ani vidět nechci... Docela perverzní a zvláštní film, ve kterém bych Antoina teda nečekala...Mám z něj sporný pocity a proto hodnotím průměrně. Pro ty, co mají rádi nadržený filmy s dávkou šílenosti vřele doporučuju ()

Samthron

Zatím jsem se u každého filmu od Almodóvara dobře bavil, jinak tomu nebylo ani u tohoto kousku. Ale... Tady jsem přeci jenom cítil lehkou komercializaci a hlavně mě mrzelo, že se trochu vytratila atmosféra španělské kultury (kterou jsem vždycky strašně žral v předchozích filmech). Navíc, filmů od tohoto španělského režiséra jsem viděl poměrně dost, nemůžu se tudíž vyhnout pocitu, že spousta motivů se opakuje, Almodóvar už pro mě prostě není ničím novým, už mě moc nedokáže překvapit. Přitom, právě na překvapení je založena celá režisérova filmografie. Přesto film hodnotím jako velice dobrý a každému ho vřele doporučuji. ()

truecarnage

Tento film som pozeral bez toho aby som presne vedel o čom je a ostal som prekvapený, až do poslednej tretiny som bol v napätí ako sa to všetko vyvinie. Veľmi dobrý film ()

Umělec

Opět vizuální a vypravěčský skvost. Almodovar málokdy zklame. Téma už mi tolik parádní nepřipadalo, spíš děsilo :-) 80% ()

Sonjoe odpad!

Zivote som vacsiu blbost nevidel. Neviem pre koho bol tento film urceny, isiel som na to do kina, lebo v radiu o tom hovorili ako o nieco uplne dokonalom, ale konec koncov to bol jeden nechutny uchylny sprosty film, ktory neviem ake intelektualne posolstvo mal priniest divakovi. Dufam ze sa mi uz nikdy nic taketo filmove neprihodi. ()

gegoo odpad!

Film ktorý som nepochopil a nechápem o čo kedy a kde ide .Dynamika deja skáče s minulosti do budúcnosti zo sna do reality bez nejakého dejového, pripadne obrazového rozdelenia deja . Po skončení filmu som premýšľal nad tým čo som vlastne videl , mal som v hlave neucelený šalát obrazov a zvukov ako keď sa snažím hodinu po zobudení spomenúť si na dejovú líniu sna . Ako som videl tak som už za hodinu nemal poňatie čo som videl .Celkovo mi film nič nedal no nič, skúsim si to pozrieť na mol ožratý možno mi to konečne začne dávať zmysel . ()

Keridaa

Miestami som sa musela smiať, aj keď sa to nehodilo. Až tak absurdná úchylárna to bola. Ale pokiaľ je to špecialitka režiséra tak je asi všetko vporiadku. Dopozerala som to, ani som si nezdriemla. Miestami to malo aj šmrnc :-) ()

Festival španělských filmů již podesáté

Festival španělských filmů již podesáté

13.02.2015

Provokativní a aktuální témata, naturalistické pohledy na současnou společnost i odhalování historie, bláznivé komedie, dramata, autorské snímky, ale i hudební film či dokumentární road movie.… (viac)

"Spravedlivé" Zlaté glóby

01.01.2012

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

15.12.2011

Asociace zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby, které jsou tradičně považovány za oscarové předskokany. Letos se nejvíc těší George Clooney… (viac)