American Gladiators

(relácia)
všetky plagáty

Djkoma

American Gladiators byla televizní show vysílaná od roku 1989 do roku 1996, v které bojovali soutěžící proti sobě navzájem a také gladiátorům, mužům a ženám na steroidech, pomazaných olejem a trávících dny v solárku. To vše na velký, (typicky americky) červeno-modro-bílých tratích a překážkách. Už na přelomu 80-90. to byla slušná zábava s hromadou umělých těl, ale přirovnání například k wrestlingu je až nemístné. Spíše jde o takový Ninja Faktor proti kamarádům z posilky. I díky tomu byla AG čistá zábava, která nezesměšňovala (Wipeout), ani nedávala prostor exhibicionistům (Ninja Faktor), ale představovala obyčejné lidi proti trénovaným a velmi zajímavé překážky (od hromady tenisáků až po molitanové tyče). Je dost možné, že jste o AG nikdy neslyšeli, ale pokud jste například viděli Žhavé výstřely 2, tak si vzpomenete na závěrečný souboj Ramady s její bývalou "kamarádkou z postele" MIchelle. Ano, to běhání po pásech, mlácení holemi s obaleným molitanem a odhazované blondýny s molitanovými štíty. To je AG! Po skončení vysílání navazoval pořad Battle Dome a od roku 2008 také nová verze American Gladiators. ()

corpsy

Niekedy to bol môj obľúbený program na nemeckých televíznych staniciach, ktorý vysielali v Sobotu alebo v Nedeľu na obed, krátko po všetkých tých mojich drahých kreslených SPIDERMANOCH, HULKOCH a iných komiksových hrdinoch. ()