Sám v divočině

Hudba:

Alex Lee

Účinkujú:

Ed Wardle

Kameraman Ed Wardle se ocitne v Yukonské divočině pouze s nejnutnějšími zásobami potravin a s kamerou. Bude filmovat svůj pokus o přežití v nehostinných podmínkách (oficiálny text distribútora)

Pblashshs

Musím tu reagovat na příspěvek člena WincKruspe. Chabá napodobenina Beara Gryllse. Tak si to srovnáme. Bear má k dispozici bezpečnostní štáb, nouzové jídlo, vysílačky, lékaře a specialisty z armády. Navíc není nikdy sám, jak se občas může z vyznění pořadu zdát. Zůstává v divočině obvykle jen několik dní, kdyby měl stylem pojídání červů přežít několik měsíců, skončil by velmi rychle. Toto je realita, není možné podniknout něco podobného bez vybavení a zásob. Psychologická deprivace způsobená samotou musí být pro nepřipraveného zničující, stejně jako nepohodlí a hlad. Beara mám rád, ukazuje užitečné věci a o tom co dokázal netřeba pochybovat, jen mi připadá absolutně pitomé srovnávat pořad Man vs Wild a tento autentický pokus o delší pobyt v nehostinné přírodě. ()

Va33ek

Jsem nadšenec nedotčené přírody a co se týče Aljašky ani nemluvě. Takže pro mě je tato podívaná přímo výlet do ráje. Když jsem se začal na tento seriál dívat, říkal jsem si, že bych tam určitě vydržel, ale postupem času, jak díly ubíhaly a Ed to přestal zvládat, už jsem si nebyl jistý. Řekl bych, že tento dokument dokazuje, že člověk je společenský tvor a na každého z nás by asi něco podobného dopadlo s rozdílem časového intervalu. Rozhodně stojí za podívaní ! ()

Vodin

Po třech dílech sledovaní mě to celkem chytlo, sám bych si to chtěl zkusit,ale když se nad tím tak zamýšlím po těch dnech samoty, bez pořádnýho kusu žvance a postupnýmu strachu z každyho prasknutí či zvuků zvířat ( hlavně medvědů), by mě to asi rychle přešlo a dřiv než bych něco chytil k jídlu by mě asi odvezli k Chocholouškovi :-) Eda Wardla celkem obdivuju, i za to jak to má slušně natočený, je to v pohodě koukatelný a zatim dávám 75% ()