Veštiareň

(relácia)
Reality-TV
Slovensko, 2010

Program, v ktorom vystupujú ženy a muži, ktorí o sebe tvrdia, že majú zázračné jasnovidecké, liečiteľské, veštecké či iné nadprirodzené schopnosti. Diváci v priebehu programu volajú na spoplatnené telefónne čísla uvedené na televíznej obrazovke a následne dostávajú od moderátorov odpovede na svoje žiadosti. (Marek1991)

ModryPlamen odpad!

Máte problémy otehotnieť? Máte mizernú robotu a nízky plat? Chce vás vaša láska opustiť? Chcete vyhrať milión v Keno 10? Nemajte strach, veštci z markizáckej stanice Doma vám s radosťou “poradia”. Rituály, ktoré spolu s veštcami predvediete, vám s najväčšou pravdepodobnosťou nepomôžu s vašimi problémami, zato z vašej peňaženky odsajú vaše ťažko vydreté eurá. Ak ignorujeme toto všetko, tak je relácia vysokopercentný koncentrát nudy. Šťastie je, že sa toto prestalo vysielať už pred mnohými rokmi, inak si neviem predstaviť aké všemožné kúzla by vymysleli na boj proti pandémií. Pravda, na TV8 som sa nepozrel, kde sa tieto hrôzy dodnes vysielajú. ()

unclejack odpad!

Nech si v to verí kto chce. Zaujímavé však je, že len čo niekomu povieš že existuje nejaký Boh, vysmeje sa ti, že to nemáš ako dokázať. A ten istý skalopevný realista vyplázne stovku pri najbližšej veštici, poprípade dve eurá za hovor v ktorom sa dozvie, či mu náhodou nepadne dobrá karta. Nuž, proti gustu žiaden dišputát - ale pchať podobné okrádačky - či dokonca občas aj mystikov okrádačov - do telky, to už môže byť predmetom polemiky kam sme sa to s našimi súkromnými televíziami dostali. Zisk, zisk a zisk... P.S. Inak viete čo je vtipné? Dopisujem tento comment a na boku obrazovky pozerám na reklamu Vyskúšajte veštenie zadarmo s vábivým políčkom KLIKNI !!! ()

Etherium odpad!

Tak toto je už sila, ale vedel by som si predstaviť aj horšie: Vyveštím vám prostredníctvom obrazovky, z ruky :D. Zaujímavý počin siahajúci na úplné dno so snahou vyťažiť prostredníctvom televízie ešte aj tie posledné peniaze, čo nám Fico nezobral... ()

Angelo987 odpad!

0.00%, uz len nazov ma odradza a videl som to asi 10 sekund, ale nedalo sa svietit! TV Doma je sracka ako aj jej relacie! Slatkac ma pravdu... ()

KapitanKuraz odpad!

Jedného dňa som vďaka slabnúcim batériám v ovládači mal tú česť neúmyselne zhliadnuť pár sekúnd z tejto neskutočnej relácie. Asi sto kilová cigánka odfarbená na blond, na konci svojej veštby ešte poslala volajúcej bohatstvo a zdravie na týždeň začínajúce od tej chvíle. Nechápem že tam niekto vôbec volá a už vôbec nechápem TV Doma že také niečo vysielajú. ()

vlciak_007

Milujem keď zapnem televíziu a vidím tú pani. Síce má niečo cez 120 kilo, a je zakomplexovaná, ale to vôbec nevadí!!! Ja sa náhodou vždy dobre bavím. Keď tam občas zavolám mi pani vyveští takú debilitu, že sa z toho celý deň smejem. Taká to je zábava. SUPERrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! 100% ()