Desaťročné čínske dievčatko Mei (Catherine Chan) je matematický génius. Jedného dňa je násilne odvedená do New Yorku, kde má pri vydieračských kšeftoch slúžiť ako počítadlo. Luke Wright (Jason Statham), zápasník z New Jersey, pokazí zmanipulovaný zápas a na výstrahu mu ruská mafia zabije ženu a každého priateľa, ktorého má. Luke sa len tak potuluje ulicami, keď mu skríži cestu vydesená Mei. A on sa musí rozhodnúť, či bude pokračovať vo svojej ceste vedúcej do záhuby sám, alebo malej Číňanke pomôže a bude znovu bojovať... (TV Markíza)

vieriX

Jason je tu mezi mnoho grázly čínské triády tu jsou ruská mafie pár poldu, kteří jsou zkorumpování až to bolí a samozřejmě je tu holčička velmi chytrá holčička, která ví čísla , které každý chce ale i na konci filmu jsem úplně nepochopil záměr proč. Jinak hrobník si tu může připravovat spoustu a spoustu rakvi jak už jsme si zvykli když se někde objeví Statham. ()

jafuska

Klasika akční film, plný akce, stříleček, přesně typ filmu, které můžu, sice bych ráda viděla jiného herce než Stathama, ale to je jen můj pohled na sympatie, a bohužel tento herec u mě nemá, ale záleží jaký je děj, a nebylo to špatné, jen asi toto zrovna nebude pro každého kdo nemá rád akční žánr, tak tady nepochodí ()

intro

Ruská mafie, čínská mafie, zkorumpovaní poldové,Jason Statham a spousta ostrých nábojů, pár opravdu blbejch scén. Sečteno podtrženo 70%. ()

DJ Kritik

Vypadá to tak, že Jason skĺzne do nižších a nižších levelov akčného filmu. V tomto filme už nehľadajte nič len akčné scény a množstvo mŕtvol. Pobaví, ale nenadchne. ()

gicous

Logika si vzala volno a přednost dostala jenom a jenom akce. Režisér a scénarista v jedné osobě rezignovali na nějaky smysluplný děj a dali Stathamovi dostatek prostoru pro dravou akci, při které pozabíjí desitky číňanů a rusů. V rámci akčního žánru jde o vysoký nadprůměr. Má to ale jednu podmínku, musíte vypnout mozek. ()

marek29

Na to, že tam hrál Statham, mě film dost zklamal :( prakticky o ničem a furt se tam jen perou.. Usínal jsem u toho a jen ze zvědavosti jsem to v půlce nevypnul. Jasone máš na víc.. 2 z 5 ()

subic

New York, malá Čína, malá čínska matematicky dost nadaná holčička a její ochránce Jason Statham. A právě Jason Statham zde potvrzuje, že poslední jeho filmy začínají být kapitolou sama pro sebe. S kamenným výrazem mlátí, skáče, střílí, kulky se mu zásadně vyhýbají, je jen na scénáristovi, kolik protivníků má sejmou rukou, nohou či pistolí. Filmu nechybí akce, děj je dost předvídatelný, je to koukatelná bezemoční mlátička a střílečka, ale chybí tomu trocha napětí a nějaký dramatický moment. A šéfa čínské mafia hraje kdo jiný než James Hong. ()

kirmakX6on

docela dobrý akčňák, přestože působí poněkud jako nízkorozpočťák. Navíc má pomalej rozjezd - prvních 30 minut si Statham hraje na demotivovaného a psychicky na dně...bohužel nikoliv přesvědčivě. Stejně tak malá nesympatická Číňanka ani vzdáleně nepřipomíná matematického génia, navíc vůbec neumí hrát...prostě jen zkrabatí obličej a to jako znamená, že je zneužívaná mafií? Začátek je prostě k ničemu. Pak se to ale rozjede docela slušně... Dost se mi líbilo, jak se Statham snaží minimalizovat rizika a využívá momentu překvapení -- žádné řečičky a machrování před bojem, jak bývalo ve filmech se Swarzeneggerem či Stalonem, Statham zlikviduje polovinu grupy ještě před tím než vytáhnou bouchačku... nemá problém přepadnout ze zadu, nedává nikomu "poslední šanci", aby z boje vycouvali...prostě přijde, zabije, odejde. Tak to má být. 60% ()

Olafsson

Průměr! Bitky celkem fajn ale mohlo jich bejt víc.. Děj hovadina... Nevadí... Film neurazí ani nenadchne ale Statham je prostě bourák tak jako tak! ()

XXXXXXXX

Ach jó. Zase film, kde akce hraje až druhé housle. Sledovat postupnou deratizaci Rusů, Číňanů, těch druhých Číňanů, zkorumpovaných poldů, je sice děsně fajn, ale už mě začínají unavovat ty neustálý metapříběhy všech těch akčňáků. Snad to letošní FF7 trochu vylepší. ()

pekas

Po 5 letech jsem se k tomu dostal v televizi. A bavilo mě to tak moc, že jsem se ochudil o kus spánku do práce, což dělám nanejvýš nerad. Pohodová vypínačka hlavy a relax. 70% ()

Zeker

Jason Statham VS Rusi. Poznal som jednu scénu z vlaku už dlhšie, ale nevedel som aký je to film. Nakoniec som si to pozrel, aj keď som riskoval, že zaspím do školy, ale oplatilo sa to! Kto má rád akčáky, filmy odohrávajúce sa v noci, alebo filmy z gangami, tak toto je to!!! ()

Idealista

Po delší době přímořarý akcí zcela nadupaný akčňák. Součastnými filmařskými postupy vypravěný prostinký příběh, který si nehraje s psichologií postav. A nesnaží se být tzv. "reálný". Co může být na akčnám žánru taky reálné že. Hlavně že sem nemusel moc vypínat mozek to znamená že neměl do očí bijící nelogické scény(např. s ledovým klidem je plný nelogických a přehnaných scén). Safe svým způsobem vzdává hold akčňákům ze začátku 90. let. Nic se zde neřeší jen akce střídá akci. Nehraje si na velký akčňák je to prostě poctivá béčková podívaná. Svižné přestřelky občas i vynalezavě natočené.Nějaká ta honička,nějaká rvačka, skrátka pohodička. A Statham zde podává svůj nadstandartní výkon! ()