František Kučera (M. Kopecký) se vrací dopoledne nečekaně domů pro zapomenutý referát. Tam ale najde svoji půvabnou ženu Magdu (K. Fialová) ve společnosti jejího nadřízeného Vančury (J. Císler). Cizí muž a v přítomnosti jeho ženy! To stačí k tomu, aby František začal žárlit a podezírat Magdu z nevěry. Jak dlouho ho „tahají za nos"? (Česká televize)

otík

Tohle nebylo vůbec špatné. Na poli malé televizní inscenace to určitě patří k tomu lepšímu, co v 80tých letech ČST nabídla. Císler s Kopeckým si tuto konverzačku dozajista užili a divák s nimi může také. Já se rozhodně bavil. ()

Marthos

Půlhodinový žárlivý výstup Miloše Kopeckého, zakončený tím nejneobvyklejším způsobem, v další televizní komedii, která nemá svého diváka v čem zklamat. ()

6thSun

Neodolatelná kravina, kterou mé hodnocení po právu hodilo do červených čísel, takže ne, aby to některej z vás ignorantů změnil. ()

slunicko2

Tvůrci ve snaze o vtipnost neznají míru. Nejvíc se mi líbila na morálku dbající 80letá Marie Rosůlková. Tu bych chtěl za sousedku. ()

PollyJean

taková standardní bakalářská historka, kde panují hlavně pánové a Květa Fialová je tu spíš do počtu. Zajímavý to začíná být až přemýšlením, jestli náhodou ta Císlerova brilantní hra na Kopeckého ego (v koupelně) nebyla jednou velkou lží. ()

Amonasr

Rádobyvtipná TV inscenace nepřekračující úroveň silvestrovských scének, až tedy na zbytečně dlouhou stopáž, což je ovšem její další mínus. Slabý scénář nedokážou vylepšit ani slavní herci. ()

Pitryx

Ano, bylo to zábavné, ale že bych to hnal někam do stovky procent, to snad ani ne. Bavil jsem se, herci skvělí, ale rozhodně to nebylo na více než nadprůměr. ()

javlapippi

"Jděte se řezat domů!" Kopecký s Císleřom predvádzajú vynikajúci žiarlivo-ospravedlňujúci výstup kvôli Fialovej s neočakávaným koncom. Radosť pozerať a počúvať. "Já bych vám udělala kafíčko." "Ty si udělej co chceš!" ()

Hombre8

Leklou rybu nemusím, ale zbytek obsazenstva ji dokonale přebil a svým hereckým umem vytvořil vtipnou televizní inscenaci, která by zrovna tak mohla býti úspěšnou divadelní hrou. ()

farinelli77

Nádherný herecký koncert! Dlouho mě malá archivní televizní inscenace tak nepobavila. Květa Fialová je bohyně českých hereček. Ač z druhého břehu, doslova jsem jí visel na rtech. ()

Květa Fialová 1929 - 2017

Květa Fialová 1929 - 2017

26.09.2017

Po dlouhé nemoci zemřela ve věku 88 let herečka Květa Fialová. Narodila se v české kolonii u slovenského Fiľakova do rodiny plukovníka letectva. Spolu se sestrou Blankou navštěvovala katolickou školu… (viac)