Boj dobra a zla sa môže odohrávať aj na takom netypickom mieste akým je bar. Oproti sebe stoja dve zvodné krásky, ktoré zvedú boj o priemerne vyzerajúceho muža popíjajúceho pivo. A na tom, ktorá z nich boj nakoniec vyhrá, ani veľmi nezáleží. (Abiosis)

PetrPan odpad!

Vtipné, řízné, úžasné, s nádhernými ženami, světelnými meči, akcí a zase akcí ! Nejlepší krátkometrážní film, co jsem kdy viděl ! Adam Green je Bůh ! A všem, kteří by snad chtěli tohle dílko hatovat ukazují vztyčený prostředníček ! Jděte k šípku, určitě jste u toho onanovali stejně jako já, ale nikdy byste to nepřiznali, pokrytci ! ()

Tom_Lachtan

A zase jedna reklama na čsfd! A jelikož je tu jedna lepá děva se světelným mečem a druhá lepá děva se světelným mečem, tak mi z toho jako fanouškovi Star Wars vychází ..... Jedna hvězdička za každou! Jako reklama fajn, jako filmeček špatný. ()

ABLABLABLA odpad!

Teda prát se kvůli takovému ňoumovi no neeeee. Jako kraťas by to nemělo šanci, jako reklama dejme tomu, avšak nikterak se neliší od Axe a jim podobných.. akorát jiné provedení aneb zkombinujte polonahaté holky, světelné meče a jedi ovládnutí mysli a máte tu trapnou reklamu. Chlapi stačí si na sebe nastříkat ten sprej Saber a takovou podívanou uvidíte v každém baru. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=RDhFZrLYk08 ()